Sting MyWrestling

Nagrany Street Fight Match z Revolution, Gwiazdy AEW wiedzą kto zawita na PPV, Nikki Cross i refleksje wobec COVID-19

» W trakcie gali AEW Revolution odbędzie się Street Fight Match z udziałem Stinga, Darby Allina, Briana Cage’a i Ricky’ego Starksa. Justin Barrasso na Twitterze opublikował 3 posty w ramach aktualizacji ze wspomnianym show. Podobno street fight match został już nagrany i zostanie wyemitowany w trakcie PPV. Z raportu wynika, iż żaden z wrestlerów nie nabawił się urazu, a pojedynek został poprowadzony w bezpieczny sposób, ponieważ oficjele obawiali się o zdrowie Stinga.

Notatka o AEW Revolution: The Team Taz-Darby Allin/Sting został nagrany – wielki sukces. Ten pojedynek podkreślił Stinga, jednocześnie upewniając się, że będzie pracował w bezpiecznym środowisku. Pozwolił Ricky’emu Starksowi i Brianowi Cage’owi na spędzenie kilku chwil w jego blasku i stworzył gwiazdę z Darby’ego Allina.

Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że Vince McMahon popełnił kolosalny błąd pozwalając Stingowi odejść do AEW. Wrestler podkreślił, że wciąż jest wielką atrakcją.

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW Revolution 2021 – Zapowiedź

» W niedzielę wieczorem odbędzie się gala AEW Revolution. Podczas show zaprezentowany zostanie nowy członek rosteru All Elite Wrestling. W przypadku Stinga oficjele firmy do samego końca ukrywali informacje dotyczące jego debiutu. Według Fightful Select gwiazdy rosteru już wiedzą, kto będzie wielką niespodzianką Revolution.
Jest kilka ciekawych możliwości, które z pewnością wywołają pozytywne zaskoczenie wśród fanów. Taką informację możemy przeczytać na stronie Ringside News.

Podpisanie umowy z nową gwiazdą będzie zaskoczeniem. Mamy na myśli kilka osób, które mogą wywołać tego rodzaju reakcję. To z pewnością interesująca sytuacja i jeszcze raz dziękujemy za przeczytanie tego wpisu.

» WWE Women Nikki Cross za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat rocznicy występów bez fanów w telewizji WWE.

Dokładnie rok temu po raz ostatni odbył się event @WWE z obecnością fanów na arenie. Żałuję, że nie mogę dodać więcej niż 280 znaków, które wyjaśniłyby, jak bardzo Was kocham i tęsknię. Żałuję, że wtedy nie wiedziałam, iż będzie to ostatni występ przed fanami. Trzeba było złapać ten moment. Pamiętajcie, aby chwytać dzień, ponieważ nigdy nie wiesz. Przepraszam ludzie, 6 marzec 2020 rok był zły. Był ostatnim pokazem na arenie SmackDown z udziałem fanów. Technicznie był to mój ostatni występ przed publicznością.

Oficjele WWE starają się zorganizować WrestleManię 37 z udziałem 30 tysięcy fanów.