Jonathan Gresham MyWrestling

Kenny King porównuje Greshama do Daniela Bryana, WWE zastrzega kolejne znaki towarowe, Joey Mercury złożył pozew przeciwko ROH

» Jako jeden z najbardziej doświadczonych wrestlerów w Ring of Honor, Kenny King był świadkiem wielu znaczących awansów. Utytułowany wrestler w podcaście prowadzonym przez Nicka Hausmana opisał panowanie Jonathana Greshama porównując go do Daniela Bryana.

To część procesu dojrzewania. Znałem Jonathana Greshama już jako Jonathan Davis. Wtedy walczył na scenie niezależnej na Florydzie. Kiedy go zobaczyłem uznałem, że jest jedną z najbardziej kreatywnych osób w branży. Jest bardzo płynny i nie marnuje żadnej akcji. Wykorzystuje swój wzrost, który wiele osób uważa za wadę, chodzi o siłownię i prezentuje się bardzo dobrze. Myślę, że w życiu każdego mężczyzny przychodzi okres, kiedy trzeba się rozwijać. To był czas Jona, dostrzegł okazję. Chodzi mi o Pure Division, stworzonej specjalnie dla Jonathana Greshama. Kiedy dostane szansę to przegra ze mną. Jest w nim coś z Alexa Shelley’a, Nigela McGuinnessa, czy Daniela Bryana. Widziałem tych facetów na własne oczy. Walczyłem z Bryanem. Jon zrobił niesamowite postępy, więc mogę go zaliczyć do takiej kategorii, jak wspomnianym facetów.

» Heel By Nature informuje, że federacja World Wrestling Entertainment zastrzegła znak towarowy “Jessamyn Duke”. Wspomniana firma w ubiegłym roku starała się o zastrzeżenie nazwy, jednak jej pierwsze podejście zostało odrzucone. Warto przypomnieć, że Jessamyn Duke do WWE dołączyła w maju 2018 roku. Po raz ostatni w telewizji WWE pojawiła się w sierpniu 2020 roku będąc częścią RAW Underground Matchu.

ZOBACZ TAKŻE >>>>  AEW Revolution 2021 – Zapowiedź

» Portal WrestleZone informuje, że Joey Mercury złożył pozew przeciwko Ring of Honor i Sinclar Broadcasting z powodu wymuszenia rezygnacji i błędnej klasyfikacji go jko niezależnego wykonawcy.
Mercury uważa, że wynagrodzenie jakie otrzymał było znacznie mniejsze niż osób wykonujących takie same czynności dla podobnych firm. Z raportu wynika, iż Joey został zmuszony do rezygnacji z powodu kilkukrotnego zgłoszenia swoich obaw dotyczących protokołów bezpieczeństwa oraz dostępności opieki medycznej podczas meczów.
Od maja 2018 do października 2019 roku, Joey współpracował z Ring of Honor jako trener oraz agent. W ubiegłym miesiącu była ROW Women’s Champion Kelly Klein złożyła pozew przeciwko firmie z powodu dyskryminacji w zatrudnieniu.