Aktualny stan zdrowia Daniela Bryana, Shotzi Blackheart odnośnie członków rosteru NXT, Danhausen oficjalnie w Ring of Honor

» WWE NXT Superstar Shotzi Blackheart udzieliła wywiadu dla Give Me Sport, w którym wypowiedziała się na temat celów członków rosteru NXT:

Główny roster, RAW oraz SmackDown jest marzeniem dla każdego wrestlera. Dlatego jesteśmy w NXT. Więc za każdym razem, kiedy ktoś awansuje do głównego rosteru staje się niesamowity, to wyjątkowe uczucie. Myślę, że Rhea Ripley najbardziej zasługiwała na awans do głównego rosteru, tylko nie wiem, dlaczego to trwało aż tak długo. Rhea jest supergwiazdą! Smutno mi, ponieważ jest jedną z moich ulubionych partnerek w walkach drużynowych, zasługuje na to. Chciałabym kiedykolwiek znaleźć się w podobnej sytuacji, co ona. Mam nadzieję, że to kiedyś nastąpi. Robię wszystko, co w mojej mocy aby podnosić swój poziom oraz kwalifikacje. NXT jest moim domem.

» Danhausen podpisał kontrakt z federacją Ring of Honor. Taką informację potwierdziły obie strony. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Danhausen oznajmił, że wygląda na to, iż Ring of Honor w końcu zatrudniło Danhausena. Teraz nadszedł czas, aby żałowali tego dnia. W każdym razie, będziecie uwielbiać tego Danhausena.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Friday Night SmackDown 30 października 2020: Raport

W lutym Danhausen był jednym z uczestników 20-osobowego Battle Royal o miano pretendenta do ROH World Championship. Ta walka odbyła się na ROH Free Enterprise. Danhausen rozmawiał z Nickiem Hausmanem z Wrestling INC informując redaktora o powodzie swojej nieobecności podczas ostatnich nagrań tapingów ROH TV. Powodem nieobecności było podejrzenie obecności COVID-19 u wrestlera.

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się aktualizacja dotycząca fabuły z udziałem Daniela Bryana oraz Jeya Uso. W trakcie piątkowego SmackDown, Jey Uso pokonał Daniela, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w Survivor Series. Po walce byliśmy świadkami heel turnu z udziałem doświadczonego tag team wrestlera, który brutalnie zaatakował swojego przeciwnika.

Po walce z Jeyem Uso na SmackDown, Daniel Bryan został sprawdzony przez lekarzy, skarżąc się na ból pleców oraz podbrzusza. WWE Medical zaleciło przetransportowanie Bryana do lokalnej placówki medycznej, gdzie wykonano wiele dodatkowych badań. Wynikło z nich, że Daniel ma stłuczone nerki, liczne nadwyrężenia oraz kontuzje lędźwi. Bryan wyszedł wczoraj ze szpitala i obecnie przebywa w domu, gdzie przechodzi rehabilitację.