Tyler Breeze komentuje nieprzyjemne sytuacje w WWE, Informacja dotycząca kontuzji Heatha Slatera, The Best of Timothy Thatcher w WWE Network

» WWE Superstar Tyler Breeze udzielił wywiadu przeprowadzonego przez Alexe Bliss, w którym poruszył problemy z żołądkiem podczas niektórych pojedynków.

Miałem kilka razy tak, że prawie zwymiotowałem na ringu. Po pierwsze, byłem nieco wysadzony, a po drugie, bardzo zmęczony. Mój pojedynek z Samim Zaynem, możesz to zobaczyć oglądając moją twarz. Myślę, że był nieco fałszywy finisz, on mnie kopnął i położył, myślałem że zwymiotuję w TV. Innym razem, kiedy byłem chory pracowałem w Belfaście, lub Dublinie. Nie mogłem wyjść z szatni, nie mogłem zrobić kilku kroków, wszędzie wymiotowałem.

Pamiętam, że współpracując z Dolphem Zigglerem poprosiłem go o pozostawienie mnie pod ringiem, gdzie miałem możliwość wyrzucenia z siebie pewnych rzeczy. Wydaje mi się, że zwymiotowałem wszystkie wnętrzności. Byłem bardzo blisko wielu nieprzyjemnych sytuacji, ale na szczęście nic więcej w mojej karierze nie miało miejsca. Dolph mnie doskonale rozumiał i okazał wsparcie.

» W ubiegłym tygodniu podczas “Call Your Shot” Battle Royal na Impact Wrestling Bound For Glory kontuzji nabawił się Heath Slater. Doświadczony wrestler za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedział się na temat częściowej diagnozy dotyczącej jego urazu. Jak się okazuje Slater ma problem z zerwanym mięśniem oraz lekkim rozdarciem w pachwinie.

https://www.instagram.com/p/CHAvArMhArY/

W tym momencie wiedziałem, że mam przerąbane. Po tym, jak dwóch lekarzy poinformowało mnie, że mój uraz jest związany z przepukliną pachwinową umówiłem się na wizytę u specjalisty. Oficjalna diagnoza, to częściowo zerwany mięsień odwodzący i lekkie rozdarcie w pachwinie. Na szczęście obejdzie się bez operacji, po prostu muszę odpocząć i poradzić sobie z bólem. Dużo odpoczynku, lodu, fizykoterapia. @nmotion_pr #recovery #badluck #rebuild #hurting #outfornow #butnotforever

» Federacja World Wrestling Entertainment dodała kilka materiałów ze sceny niezależnej do WWE Network. Dodane programy, to:

“The Best of Timothy Thatcher in PROGRESS Wrestling,” “EVOLVE 133,” “wXw We Love Wrestling Feature Event #1,” and “ICW Fight Club 101.”
“The Best of Timothy Thatcher in PROGRESS Wrestling” zawiera pojedynki z Dougiem Williamsem oraz Paulem Robinsonem. wXw przedstawia wydarzenia z udziałem NXT UK Championa WALTERA.

W karcie EVOLVE 133 znalazły się takie konfrontacje, jak:

Matt Riddle vs. Josh Briggs, Kushida vs. JD Drake, Shotzi Blackheart vs. Camron Bra’Nae, AR Fox & Leon Ruff vs. The Unwanted.