Heath Slater komentuje zwolnienia z WWE oraz plany na przyszłość, Deonna Purrazzo wyjawia plany stworzenia drużyny VXT, Willie Mack o byciu X-Division Championem

» W ostatnim czasie wiele gwiazd pożegnało się z federacją World Wrestling Entertainment. Jedną z takich osób był Heath Slater, który wypowiedział się na temat zwolnienia z firmy po 14 latach:

To jedna z tych rzeczy, w których możesz albo się poddać i ciężar sprawy Cię przygniecie, albo próbować iść do przodu i jakoś sobie z tym radzić. Nie poddaję się, mimo iż w wrestlingu ludzie są wszystkim. Jeśli nie możemy występować przed fanami, to co z wrestlingiem? Ta sytuacja nie może Cię przygnębić. Ja staram się być pozytywnie nastawiony do świata tylko, dlatego że świat jest szalony i nie możemy pozwolić, aby to szaleństwo w pełni nami zawładnęło. Bez względu na, to jakie masz aspiracje, musisz iść do przodu.

Straciłem pracę, ale się wypaliłem. Wiedziałem o tym, moja rodzina wiedziała o tym, moi współpracownicy wiedzieli o tym, po prostu się wypaliłem. Czternaście lat, cztery lata rozwoju, 10 lat w podróży po całym świecie. Chciałbym mieć większą kontrolę nad swoją postacią. Dlaczego w WWE było inaczej? Czemu tak się działo? Dlaczego nie mogliśmy tego zrobić w sposób taki, jaki chciałem? Często zadawałem sobie takie pytania. Teraz chcę zobaczyć, gdzie będę za dwa lata. Nigdy nie byłem tak zmotywowany, jak w tym momencie. Nigdy nie miałem okazji występować w Japonii, ani żadnej innej federacji. AEW jest niesamowitą federacją, która robi ciekawy produkt. W Impact Wrestling sytuacja wygląda podobnie. W ROH jest wielu utalentowanych wrestlerów, a nawet NWA powraca na szczyt światowego wrestlingu. Jest tyle fajnych rzeczy, które będę mógł robić w przyszłości, to podniecające.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Data powrotu Samoa Joe do telewizji WWE

» Była wrestlerka WWE Deonna Purrazzo udzieliła wywiadu dla Sportskeeda. Wrestlerka wyjawiła kilka informacji na temat drużyny VXT, którą miała tworzyć z Chelsea Green.

Cóż, powiedziano nam w NXT, kiedy zadebiutujemy – taką informację podał Triple H. Poprosił nas o przyjście do swojego biura, gdzie wzięłyśmy udział w burzy mózgów, po której wiedziałyśmy, co chcemy sobą prezentować. Może nie otrzymamy miejsca na każdej tygodniówce tydzień po tygodniu, ale był na nas plan. Miałyśmy kilka wspólnych występów, niestety później Chelsea zadebiutowała beze mnie. Prawdopodobnie to był moment, w którym skumulowała się moja frustracja obecną pozycją w NXT.

» Podczas pierwszego dnia Rebellion, Willie Mack pokonał Ace’a Austina zdobywając X-Division Championship. Jest, to pierwsze mistrzostwo Macka w Impact Wrestling. Wrestler udzielił wywiadu dla Wrestling INC, w którym wypowiedział się na temat bycia mistrzem X-Division

Czuję się wspaniale, to dla mnie jak sen. W jednej minucie oglądam AJ Stylesa, Samoa Joe oraz Christophera Danielsa w triple threat matchu na Sacrifice. Następnie w 2020 roku zdobywam ten sam tytuł mistrzowski. To dziwne. Nie wydaje mi się, aby to była prawdziwa sytuacja, ale kiedy patrzę w dół, to spoglądam na X-Division Title znajdujący się w moich rękach. To coś szalonego. W X-Division nie liczy się waga, ta dywizja przeznaczona jest dla wrestlerów prezentujących każdy styl.