Sting Darby Allin MyWrestling

Potyczka słowna Darby Allina z Tazem, Wielkie starcie na ROH 19th Anniversary Show, Gwiazda AEW z kanałem na YouTubie

» Na Revolution AEW TNT Champion Darby Allin oraz Sting zmierzą się z Brianem Cagem i Rickym Starksem w Street Fight Matchu. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Darby wypowiedział się na temat Taza. Według mistrza jego rywal nigdy w swojej karierze nie miał przełomowego momentu, co jest źródłem sporu jego drużyny.

Przez całą swoją karierę był uważany za małego faceta. Wszyscy traktowali go, jak gówno, więc nigdy nie czuł, że miał moment przełomowy. Wtedy mnie zobaczył i robił wszystko na, co miał ochotę. Taz to wszystko ma związek z tobą i twoją niepewnością.

Na odpowiedź Taza nie musieliśmy długo czekać i brzmi ona następująco:

@DarbyAllin musisz odrobić pracę domową z MOICH wyróżnień / osiągnięć/ mistrzostw zdobytych w tej branży. Moi ludzie skopią Ci dupsko.

» Podczas ostatniego odcinka telewizyjnego ROH odbył się Fatal Four Way Match z udziałem Jaya Briscoe, EC3, Matta Tavena i Jaya Lethala. Zwycięzca otrzymał title shota o tytuł ROH World Champion, który aktualnie jest w posiadaniu RUSHA. Zwycięzcą wspomnianego starcia został Lethal, który 26 marca na 19th Anniversary Show stanie przed szansą na zdobycie kolejnego tytułu mistrzowskiego w federacji ROH.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Elimination Chamber 2021: Typer – Wyniki

W trakcie drugiego title reignu, RUSH dzierży mistrzostwo od 372 dni. Lethal będzie chciał zdobyć trzeci raz ROH World Title – po raz ostatni w 2018 roku. ROH 19th Anniversary Show będzie transmitowane na ROH HonoRclub, Best on the Planet, STIRR City, Facebook, YouTube i FITE.

» Na początku bieżącego tygodnia Penelope Ford założyła kanał na YouTubie. W pierwszym nagranie wideo wystąpili: AEW Star Kip Sabian, Anna Jay oraz Tay Conti.

Popularna gwiazda wrestlingu Penelope Ford będzie uczestniczką dzisiejszej gali PPV Revolution, a dokładniej starcia Sabian i Miro vs Orange Cassidy i Chuck Taylor.
Wyniki z gali PPV dostępne będą na naszej stronie internetowej, a już teraz zachęcamy do przeczytania zapowiedzi, tego co czeka nas na Revolution. Obszerny materiał przygotował Patryk Dereszyński.