Przemiana byłej WWE Women’s Tag Team Champion, D-Von Dudley chce być w Royal Rumble 2022, Federacja Impact Wrestling wprowadza nowy program

» Podczas przygotowań do Royal Rumble, Nikki Cross miała wiele czasu, który wykorzystała na rozmyślaniu o swojej przyszłości. Była WWE Women’s Tag Team Champion za pośrednictwem Twittera opublikowała wiadomość z przesłaniem do każdego, kto ją lekceważy.

Ja wybieram siebie. Jeśli nie chcesz mnie doceniać to twoja sprawa. Nigdy nie korzystaj z mojej dobroci. Odchodzę z podniesioną głową, z uśmiechem na twarzy i latte w dłoni. Za każdym razem wybieram siebie.

Wiele wskazuje na to, że oficjele WWE mają ciekawy plan na Nikki Cross, która miałaby w niedalekiej przyszłości otrzymać drobny push. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w tej sprawie.

» Royal Rumble stwarza wiele możliwości do obejrzenia wrestlerów, których od dawna nie widzimy w ringu. D-Von Dudley chce być częścią przyszłorocznego royal rumble matchu.

Słuchaj nie mówię, że będę częścią Royal Rumble. Mówię tylko, że bardzo chciałbym być częścią Royal Rumble Matchu. Jeśli wszystko będzie dobrze prosperowało, chciałbym otrzymać taką szansę. Muszę być z wami szczery. Moje ciało musi być sprawne i gotowe do pracy. Próbuję przygotować się do Royal Rumble i mam nadzieję, że Pan McMahon wybierze mnie.

Z pewnością D-Von Dudley nie ma zamiaru wygrać w Royal Rumble Matchu, ale chciałby w nim uczestniczyć, więc musimy poczekać na najbliższe decyzje oficjeli firmy.

ZOBACZ TAKŻE >>>> IMPACT Wrestling 9.02.2021: Wyniki

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o wprowadzeniu nowego programu, który zadebiutuje 16 lutego. Firma ujawniła, że cotygodniowy program będzie nosił nazwę “BTI”, co oznacza “Before The Impact. W ogłoszeniu federacji dotyczącym nowego programu potwierdzono, że gospodarzami będą: Josh Mathews, Gii Miller oraz Jon Burton. Emisja programu będzie miała miejsce o godzinie 19:00 czasu wschodniego.

BTI będzie emitowane w każdy wtorek o godzinie 19:00 w AXS TV jako wstęp do pełnego akcji Impact! show, które odbywać się będzie o godzinie 20:00. Gospodarzem BTI będzie Jon Burton, do którego dołączą Gia Miller i Josh Mathews.

Josh Mathews będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego nowego programu, który ma zawierać dogłębne zapowiedzi największych pojedynków, a także ekskluzywne wywiady z gwiazdami Impact Wrestling. Ciekawym dodatkiem będzie jeden pojedynek, jednak gwiazdy pierwszego starcia nie zostały ujawnione.