John Cena jest jobberem – Torrie Wilson, Czy WWE ma plan B względem Royal Rumble?, Ciekawa statystyka Finna Balora

» John Cena jest 16-krotnym World Championem, a przez ponad dekadę był twarzą WWE. Jednak wiele czasu zajęło mu dojście na sam szczyt. WWE Hall of Famer nazwał kiedyś Cenę jobberem, o czym ujawniła Torrie Wilson w podcaście The Asylum Wrestling Store:

Wiesz, co to takie zabawne. Pamiętam podczas tej trasy zanim John Cena osiągnął sukces. Drażniłam się z nim na zapleczu nazywając go jobberem. Osoba, która cały czas przegrywa nazywana jest jobberem. Kto kiedykolwiek nazwałby go Jobberem po sukcesie, jaki odniósł?

Oprócz tego, że jest jednym z najbardziej utytułowanych wrestlerów WWE wszechczasów, John Cena od długiego czasu jest zajęty karierą aktorską. W najbliższym czasie John ma być częścią The Suicide Squadu.

» Były sędzia WWE Mike Chioda przez ponad trzy dekady był częścią wspomnianej firmy. Podczas występu w podcaście AdFreeShows, Chioda został zapytany o to, czy WWE ma skłonność do posiadania planu awaryjnego, jeśli chodzi o Royal Rumble Matche.

To dobre pytanie. Mam na myśli, że nie ma czegoś takiego, jak plan B. Kiedy wchodzisz do royal rumble matchu dajesz z siebie wszystko. Jeśli jest dwóch zawodników, którzy w tym samym momencie doznają urazów, wiem że na pewno by kontynuowali swój występ. Plan B? Nie ma planu B. Po prostu, gdyby coś poszło nie tak to dany wrestler dostałby informację. Pozwolili by mu leżeć gdzieś poza ringiem, albo udałby się na zaplecze. W Royal Rumble było wiele zaskakujących sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE >>> Co wydarzy się podczas Wednesday Night War? Zapowiedzi NXT i Dynamite z 10 lutego

Jednym z najsłynniejszych tego typu wydarzeń był Royal Rumble z 2005 roku, w którym Batista oraz John Cena wyeliminowali się w tym samym czasie. Oczywiście plan był zupełnie inny, więc mecz został wznowiony, a zwycięstwo zgarnął Batista.

» Finn Balor świetnie prezentował się podczas pierwszego pobytu w WWE NXT. To zaowocowało transferem do głównego rosteru. Niestety nie mógł liczyć tam na odpowiedni push, więc zdecydował się na powrót do czarno-żółtego brandu. W chwili pisania tego tekstu Finn Balor spędził 1115 dni jako członek marki WWE NXT. Przez 445 dni był w posiadaniu WWE NXT Championship. Z drugiej strony w głównym rosterze spędził 1112 dni. Niestety znaczącą część czasu w głównym rosterze spędził na leczeniu urazów, z którymi się borykał po zdobyciu WWE Universal Championship.