Monday Night RAW: 8 marca 2021 – Raport

Droga do Wrestlemanii nabiera rozpędu. Za nami kolejna edycja Monday Night Raw, która była okraszona wieloma walkami i segmentami. Podczas gali doszło do starć między innymi pomiędzy Bobbym Lasheyem oraz The Mizem, czy Drew McIntyrem i Sheamusem.

RAW rozpoczyna się od widoku Hurt Business na zapleczu. Mistrz WWE Lashley w krótkim wywiadzie zaznaczył, że ma zamiar wyjść na największą ze scen wrestlingu jako panujący mistrz.

Do ringu wyszedł The Miz, który stwierdził, że WWE i Shane McMahon spowodowali utratę jego mistrzostwa przed tygodniem. A-Lister zaznaczył, że podwójna obrona była nie fair względem jego osoby. The Miz również bardzo pewnie zaznaczył, że dziś odbierze swój tytuł od Lashleya.

WWE Championship Match #1

Bobby Lashley (c) vs The Miz 

Zwycięzcą: Bobby Lashley

Na zapleczu Drew McIntyre opowiadał w wywiadzie, że Bobby nie pokonał go czysto o tytuł. W pewnym momencie dość niespodziewanie brutalnie byłego mistrza WWE zaatakował Sheamus.

Gdy Drew pozbierał się po ataku, znalazł Adama Pearcea. Zażądał od osoby decydującej na RAW walkę No DQ przeciwko Irlandczykowi, którą dostaniemy już dziś.

Pozostajemy na zapleczu. R-Truth rozmawiał z Braunem Strowmanem, aby pomógł mu odzyskać tytuł 24/7. Braun zaznaczył, że jest aktualnie zajęty i nie ma na to czasu, gdyż musi pogadać z Shanem McMahonem.

W ringu pojawił się Braun Strowman. Zażądał przeprosin od Shane za to, iż nie został wytypowany do Elimination Chamber Matchu oraz w zeszłym tygodniu musiał brać udział w walce tag team wraz z Adamem Pearcem. McMahon wszedł do ringu i powiedział jedyne “przepraszam”.

No DQ Match #2

Drew McIntyre vs Sheamus

Nie został wyłoniony zwycięstwa pod zderzeniu stalowymi schodami między sobą.

Na zapleczu AJ Styles powiedział, że Randy jest ścigany przez Finda oraz Alexe Bliss zanim pojawił się on sam. Następnie Orton został nazwany słabym i wyzwał Stylesa na walkę podczas dzisiejszej gali. Była gwiazda sceny niezależnej zgodziła się.

Match #3

Shelton Benjamin vs Xavier Woods

Zwycięzcą: Xavier Woods

Po zakończeniu walki pora od razu na następne starcie.

Match #4

Riddle vs Slapjack

Zwycięzcą: Riddle

Adam Pearce oraz Shane McMahon spotykają się w biurze Pearcea. Syn Vinca zaznaczył, że chce się spotkać jeszcze raz z Braunem w ringu i Adam ma to załatwić.

Po przerwie reklamowej w ringu znajdują się McMahon oraz Strowman. Podczas rozmowy przez mikrofon, Shane zdecydował się wyjść z ringu i udać się na rampę. Znajdując się na miejscu docelowym, powiedział, że poprzedni tydzień zafundował mu wiele uśmiechu. McMahon zaznaczył, że nigdy nie próbował uczynić Strowmana głupim, gdyż on sam jest głupi. Porównał to do cytatu: ” Duże ciało, mały mózg”. Następnie Shane zdecydował się uciec przed Braunem.

WWE Women’s Tag Team Championship Match #5

Nia Jax & Shayna Baszler (c) vs Naomi & Lana

Zwyciężczynie: Nia Jax & Shayna Baszler

Na zapleczu Orton opowiada o tym, że AJ boi się Finda i Alexy i dlatego koncentruje się na Ortonie.

Mandy Rose oraz Dana Brooke udzielają wywiadu. Panie stwierdziły, że chcą dostać szansę na walkę o mistrzostwo kobiet RAW przeciwko Asuke. Po pewnej chwili dołączyła do nich Charlotte Flair. Córka Rica powiedziała, że dziewczyny muszą pokazać swoje najlepsze umiejętności by odebrać jej szansę walki z Asuką na Wrestlemanii.

Match #6

Randy Orton vs AJ Styles /w Omos

Podczas walki na ekranie wyświetliła się Alexa Bliss. Wykonywała pewien rytuał, po którym Orton zaczął ponownie pluć czarną substancją.

Zwycięzca: AJ Styles

Po walce Alexa zaczęła się śmiać na cała arenę i takim obrazkiem zakończyło się WWE Monday Night RAW.

Newsy:

  1. Kenny Omega wściekły po AEW Revolution, Koniec Wednesday Night WARS? – Cody Rhodes komentuje, Big Cass dumny z powrotu na ring – opowieść o uzależnieniu

2. Współpraca MVP i Edge’a wkrótce w WWE TV?, Czy w WWE wiedzieli o debiucie Christiana w AEW?, Śmierć pupila Shotzi Blackheart