WWE Monday Night RAW 22.03.2021: Raport

Droga do Wrestlemanii wychodzi na ostatnią prostą. Pierwsze RAW po Fastlane przyniosło nam kilka odpowiedzi dotyczących karty na największą ze scen wrestlingu, ale również zalążek przyszłych rywalizacji. Zapraszamy do odczytania raportu z poniedziałkowej czerwonej tygodniówki.

Galę rozpoczęła się od starcia, gdyż do ringu zaczął zmierzać Bobby Lashley wraz z The Hurt Business.

Match #1

Bobby Lashley vs Sheamus 

Zwycięzca: Bobby Lashley 

Po walce Cedric Alexander i Shelton Benjamin zaatakowali Sheamusa poza ringiem. Na pomoc przybył Drew McIntyre, który bez problemu rozprawił się z członkami The Hurt Business. Następnie doszło do starcia wzrokowego pomiędzy mistrzem, a pretendentem.

Na zapleczu Bobby zdenerwował się na Cedrica i Sheltona, że pomogli mu z Sheamusem, gdyż to może świadczyć o jego słabości. MVP upomniał ich, że mają wykonywać swoją pracę w należyty sposób.

Match #2

Asuka vs Peyton Royce

Zwyciężczynią: Asuka

Po walce na arenie wybrzmiała muzyka Rhea Ripley, która tym samym zadebiutowała na RAW. W ringu wyzwała mistrznię czerwonej tygodniówki na stracie o jej pas na Wrestlemanii 37. Japonka zaakceptowała wyzwanie i dopowiedziała,że Rhea nie jest gotowa na nią.

Na zapleczu mogliśmy ujrzeć Drew McIntyrea oraz Adama Pearca. Dowiedzieliśmy się, że dziś odbędzie się walka pomiędzy pretendentem do mistrzostwa WWE oraz Sheltonem Benjaminem i Cedriciem Alexandrem. Jeśli Drew zwycięży to na Wrestlemanii oboje nie będą mogli stanąć przy ringu Lashleya.

Po krótkiej przerwie reklamowej w ringu znajdują się The Miz oraz John Morrison ,którzy poprowadzą dzisiejsze MIZ TV. The A-Lister zaczął opowiadać, iż Bad Bunny zaczął się zbyt panoszyć po zapleczu i wspólnie z Morrisonem wyśmiali muzyka. Następnie Miz zaczął wymieniać swoje osiągnięcia. Dostrzegł również, że Bunny znajduje się na plakacie zapowiadającym Wrestlemanie 37 i zaczął narzekać na ten fakt. Obaj panowie dali nam również przedsmak płyty, która ma na celu ośmieszenie Bad Bunny’ego przed tym jak zmierzą się na największej scenie wrestlingu. Przerwał im Jeff Hardy, który postanowił rzucić wyzwanie Mizowi.

Match #3

The Miz vs Jeff Hardy

Zwycięzcą: The Miz

Po walce zwycięzcę zaatakował Bad Bunny, uderzając go gitarą. Następnie wziął mikrofon i oznajmił, że przyjmuje wyzwanie The Miza na walkę podczas Wrestlemanii 37.

Następnie po krótkiej przerwie reklamowej w ringu zameldowali się AJ Style oraz Omos. Byli bardzo podekscytowani samym faktem szansy zdobycia tytułów tag team RAW. Po chwili przerwali im Kofi Kingston oraz Xavier Woods. Zaczęli dywagować na temat przyszłej walki. Stwierdzili również, iż AJ nie zna Omosa. Zadali kilka pytań typu ulubiony kolor czy smak lodów, lecz Styles nie był w stanie dobrze odpowiedzieć. Woods zasugerował gigantowi, aby przemyślał to, iż jak ma być w drużynie z osobą, która go kompletnie nie zna. AJ błyskawicznie zareagował i rzucił wyzwanie Kofiemu na walkę.

Match #4

AJ Styles vs Kofi Kingston 

Zwycięzcą: Kofi Kingston

Na zapleczu Sheamus spotkał Riddla. Mistrz Stanów Zjednoczonych przerwał wywiad, którego udzielał Irlandczyk po przegranej z Bobbym. Były mistrz WWE zapytał Riddla czy jazda na hulajnodze jest prosta. Ten z wielką radością zaczął opowiadać mu o niej. Po chwili Sheamus zaatakował Matta prosto w brzuch hulajnogą.

2-on-1 Handicap Match #5

Drew McIntyre vs Shelton Benjamin & Cedric Alexander 

Zwycięzcą: Drew McIntyre

W szatni rozwścieczony Lashley zaoferował znajdującym się tam zawodnikom, iż dostaną szansę na walkę o jego mistrzostwo. Warunek jest jednak prosty muszą wyeliminować Drew z akcji przed samą Wrestlemanią 37.

Tag Team Match #6

Mandy Rose & Dana Brooke vs. Nia Jax & Shayna Baszler

Zwyciężczyniami: Nia Jax & Shayna Baszler

Alexa Bliss na zapeczu ostrzegła Ortona przed tym co sobie zażyczył.

W ringu znaleźli się Elias, Ryker oraz Shane McMahon. Syn Vinca zaczął opowiadać o tym, że to co się wydarzyło podczas Fastlane mogło zasmucić wielu. Dlatego Elias dziś dostanie rewanż z Braunem. Jednak przed wejściem Strowmana, zaczęli śpiewać nową piosenkę, w której wyśmiewali się z giganta oraz nazywali go głupim.

Match #7

Braun Strowman vs Elias

Zwycięzcą: Braun Strowman 

Chwilę po zakończeniu walki, Shane zaatakował Brauna kulą w plecy, lecz ten nie wzruszył się atakiem. Wystraszony McMahon cudownie wyzdrowiał i w podskokach uciekł z ringu na rampę. Następnie Strowaman wyzwał swojego rywala na walkę jeden na jednego podczas Wrestlemanii 37.

Nadszedł na czas, gdy Randy Orton będzie wzywał The Finda. Do ringu przybył wraz z czarną torbą. Zaczął wspominać o tym, że spalił żywcem Finda i dziś ma zamiar dokończyć swojego dzieła. Po chwili na arenie rozbrzmiała muzyka Alexy, która wyszła na rampę z pozytywką, która zaczęła grać. Zgasło światło, a następnie za plecami Ortona pojawił się The Find. Wystraszony Randy poszedł po kanister z paliwem i zaczął oblewać środek ringu. Podczas gdy miał zamiar podpalić wylaną substancję, zaatakował znienacka Finda poprzez RKO. Po chwili w ringu pojawiła się Alexa, która rozproszyła Randalla. Wówczas Wyatt powstał na nogi i zaatakował najpierw poprzez Mandible Claw, a następnie Sister Abigail. Monday Night RAW zakończyło się widokiem Alexy i Finda wskazujących na logo Wrestlemanii 37.

Zapowiedziane walki na Wrestlemanię 37 podczas RAW:


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. Z ostatniej chwili! Charlotte Flair ujawnia przyczynę nieobecności na RAW
  2. Andrade bez 90-dniowej klauzuli?, Sheamus komentuje WWE PPV FastLane, Byłe gwiazdy WWE tworzą drużynę
  3. Batista nie dołączy do WWE Hall of Fame, Santana Garrett wkrótce dołączy na SmackDown?, Drew McIntyre i push dla Cesaro