Andrade bez 90-dniowej klauzuli?, Sheamus komentuje WWE PPV FastLane, Byłe gwiazdy WWE tworzą drużynę

» Były WWE Superstar Andrade przyjmuje bookingi profesjonalnych firm wrestlingowych. Tuż po PPV FastLane dowiedzieliśmy się, że oficjele WWE doszli do porozumienia z wrestlerem i kontrakt pomiędzy obiema stronami został rozwiązany. Od tego momentu pojawiły się spekulacje na temat 90-dniowej klauzuli obowiązującej Meksykanina.

Portal F4Wonline.com informuje, że w kontrakcie wrestlera nie została zawarta 90-dniowa klauzula, dzięki czemu już teraz może przyjmować bookingi. Warto przypomnieć, że były US Champion na jednym z RAW poprosił o zwolnienie, jednak jego prośba została natychmiast odrzucona. Na obecną chwilę nie wiadomo, co miało wpływ na zmianę decyzji ze strony WWE, które w ostateczności zgodziło się na rozwiązanie kontraktu.

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV FastLane byliśmy świadkami starcia z udziałem byłych przyjaciół.

Były WWE Champion Drew McIntyre pokonał Sheamusa w brutalnym No Holds Barred Matchu. Po walce wrestler z Irlandii udostępnił zdjęcie za pośrednictwem Twittera prezentując ślady brutalnej rywalizacji ze szkockim wrestlerem.

Właśnie byliście świadkami walki wieczoru WrestleManii …. 20 dni wcześniej. #WWEFastLane #topthat.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Fastlane – wyniki

Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzy się Sheamus podczas kwietniowego PPV. Według najnowszych informacji rywalem McIntyre’a będzie WWE Champion Bobby Lashley i mało prawdopodobne wydaje się, aby Celtic Warrior został dodany do walki mistrzowskiej.

» Byli WWE Superstars CaZXL (Big Cass) i Melina współpracowali podczas jednego z eventów organizowanych przez niezależną federację SWE Fury. W trakcie sobotniego wydarzenia Cash In Clanton na arenie pojawił się wielki, zamaskowany mężczyzna. Zanim zdjął maskę, Cass pokonał kilku wrestlerów dołączając do Meliny. Dla byłej wrestlerki WWE był to debiut w roli menadżerki CaZXL, który tej samej nocy w single matchu pokonał Christiana Moxa.