Spoilery! Brutalny No DQ Match na Monday Night RAW, WWE zapowiada dwa title matche

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Adam Pearce zaakceptował prośbę Drew McIntyre dotyczącą organizacji No Disqualification Matchu. Oficjele byli bardzo zadowoleni z występu Sheamusa i Drew, gdyż wrestlerzy stworzyli tak fizyczny i ostry pojedynek, jakiego oczekiwano. Brak zwycięzcy oznacza, że rywalizacja między wrestlerami będzie kontynuowana w najbliższych tygodniach.
Pojedynek zakończył się w momencie, kiedy Drew i Sheamus zderzyli się stalowymi schodami, w wyniku czego obaj zostali znokautowani, a sędzia wyliczył ich do dziesięciu. Takie rozwiązanie oznacza No Contest, czyli brak zwycięzcy.

Po zejściu z anteny czerwonej tygodniówki, Sheamus za pośrednictwem Twittera zaprezentował blizny, jakich nabawił się w brutalnym meczu. Na odpowiedź jego rywala nie trzeba było długo czekać, gdyż również zamieścił bojowe blizny. Rywalizacja między nimi jest daleka od zakończenia. Musimy poczekać, aby zobaczyć, co firma zaplanowała dla tych doświadczonych wrestlerów.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła dwa wielkie pojedynki, które odbędą się podczas przyszłotygodniowego RAW. Być może w drodze do FastLane poznamy nowych mistrzów. Wczoraj ujawniono, że Mustafa Ali otrzyma szansę na zdobycie United States Championship. Rywalem lidera wieloosobowej grupy będzie obecny mistrz Riddle. Na szali zostaną postawione RAW Tag Team Championship. W walce o drużynowe tytuły obecni mistrzowie, czyli The Hurt Business zmierzą się z członkami The New Day (Kofi Kingston i Xavier Woods). Według kilku zagranicznych źródeł na 60 procent poznamy nowych mistrzów tag teamowych jeszcze przed WrestleManią 37.