WrestleMania37 MyWrestling

SPOILERY! “Zasługuję na coś więcej” – Peyton Royce w RAW Talk, WWE ogłasza sprzedaż biletów na WrestleManię 37, Ważne ogłoszenia na najbliższym NXT TV

» Peyton Royce uczestniczyła w poniedziałkowym RAW Talk, czyli programie odbywającym się tuż po zejściu z anteny czerwonej tygodniówki. Wrestlerka miała wiele do powiedzenia, ponieważ jest już zmęczona brakiem szans do pokazania, co potrafi.

Asuka jest teraz kontuzjowana i to jest do bani, ale kiedy talent doznaje urazu, otwiera się miejsce na ogromne zmiany. Czemu nie dostałam szansy? Dlaczego zawsze musi być po staremu? Wiesz przeprowadzałam się po całym świecie, osiedliłam się w zupełnie innym kraju z niewielkim systemem wsparcia, ponieważ chciałam gonić swoje marzenia. I co teraz robię? Siedzę w szatni i patrzę, jak inne kobiety robią to, co ja potrafię lepiej niż 98 procent z nich. To naprawdę boli, kiedy w głębi duszy wiesz, że Twoim przeznaczeniem jest być tam na ich miejscu i dążysz do tego. Mój potencjał wciąż mnie prześladuje. To jest miejsce, w którym powinnam być, ale moja cierpliwość kończy się, więc przestańcie marnować mój czas i dajcie mi Asukę.

Z pewnością było to jedno z lepszych prom wygłoszonych w trakcie RAW Talk, więc musimy poczekać, czy przyniesie ono jakieś rezultaty.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o organizacji dwudniowej WrestleManii 37. Show odbędzie się 10 oraz 11 kwietnia, a bilety na wspomniane wydarzenie do sprzedaży trafią 16 marca. Ich ceny będą zróżnicowane począwszy od 35 na 2500 dolarów skończywszy. Firma wysłała komunikat prasowy w celu promowania sprzedaży biletów na największe wydarzenie w świecie wrestlingu.

Ceny biletów na WrestleManię 37 wahają się od 35-2500 dolarów i można je kupić na stronie www.ticketmaster.com. Dostępna będzie możliwość zakupu biletów na dwudniowe show.

Każdy fan zainteresowany przedsprzedażą WrestleManii 37 może zarejestrować się na stronie www.wrestlemania.com/presale. Jak wiadomo w lipcu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że kwietniowe PPV nie odbędzie się w Los Angeles.

» Oficjele WWE chcą, aby NXT przeszło do historii, w związku z czym przygotowano dla nas kilka ciekawych ogłoszeń. Podczas wczorajszego Monday Night RAW ujawniono, że William Regal przekaże dwie ważne informacje. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że może chodzić o wprowadzenie tytułów tag teamowych w dywizji kobiet i organizacji dwudniowego TakeOver. Show planowane jest na 8 i 9 kwietnia, a jego nazwa brzmi “Stand And Deliver”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, która drużyna jako pierwsza otrzyma szansę na zdobycie tytułów tag teamowych kobiet. Jesteśmy świeżo po zakończeniu turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Według spekulacji zagranicznych mediów szansę na zdobycie nowo wprowadzone mistrzostwo otrzymają drużyny, jakie wystąpiły w finale.