Debiut gwiazd WWE NXT oraz EVOLVE na RAW, Dlaczego Jerry Lawler opuścił RAW?

» WWE NXT Superstars Brendan Vink oraz Shane Thorne zadebiutowali podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w WWE Performance Center. Były członek TM61 oraz Vink musieli uznać wyższość RAW Tag Team Champions The Street Profits. Mimo porażki gwiazdy WWE NXT otrzymały sporo pochwał, więc są na dobrej drodze, aby stać się jednym z lepszych drużyn w federacji WWE. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z walki tag teamowej:

» Tej samej nocy w WWE Performance Center pojawił się wrestler występujący w EVOLVE, Leon Ruff który został pokonany przez Aleistera Blacka w tak zwanym squash matchu (krótki pojedynek). Dla Ruffa był, to debiut na czerwonej tygodniówce, jednak warto wspomnieć, że pojawił się on także na tygodniówce WWE Main Event, gdzie również został zmiażdzony przez wrestlera z Europy. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z walki tej dwójki:

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler nie pojawił się na poniedziałkowym RAW w Orlando prawdopodobnie ze względu na szerzącą się pandemię koronawirusa. Jerry został zastąpiony przez Toma Phillipsa oraz Byrona Saxtona. Kilka dni temu Jerry wyjawił, że razem ze swoją rodziną przeprowadził się na Florydę. Taka inicjatywa została podjęta przez Hall of Famera ze względu na planowane tapingi WWE, więc dziwne, że nie pojawił się na RAW. Czy będzie częścią WrestleManii 36? Miejmy nadzieję, że tak. Tapingi kwietniowej gali planowane są na środę oraz czwartek.