Hot News: Członek The Rock N’Roll Express z porażeniem Bella

Ricky Morton z The Rock N’Roll Express w najnowszym odcinku podcastu The School Of Morton wyjawił, że w zeszłym tygodniu zdiagnozowano u niego porażenie Bella.

Morton nie jest jedyną osobą w świecie profesjonalnego wrestlingu, u której zdiagnozowano porażenie Bella. Z tą chorobą zmagają/zmagali się także WWE Hall of Famer Jim Ross oraz Piper Niven znana z występu w turnieju Mae Young Classic.

W zeszły wtorek obudziłem się i przygotowywałem do pójścia na siłownię. Zszedłem na dół, wypiłem filiżankę kawy i zauważyłem, że wypływa mi ona z ust. Naprawdę mnie, to przeraziło. Pobiegłem do łazienki i zauważyłem, że moja twarz jest zniekształcona. Myślałem, że mam udar, więc poszedłem do szpitala. Powiedzieli mi, że mam lekkie porażenie Bella spowodowane zbyt dużym stresem. Mogę zamknąć oczy oraz powoli zaczynam mówić. Chciałem o tym opowiedzieć całemu światu. Mam się dobrze. Pod względem fizycznym jest świetnie.

Morton oraz Robert Gibson w 2017 roku zostali wprowadzeni do WWE Hall of Fame. W październiku ubiegłego roku, The Rock N’Roll Express zostali NWA World Tag Team Champions.