Znamy walkę wieczoru 1 dnia WrestleManii 36?, Drew McIntyre o nastawieniu do WrestleManii 36, Rusev wesprze finansowo rodzinę z WWE

» Z najnowszego raportu profilu @Wrestlevotes na Twitterze wynika, że pojedynek z udziałem kobiet będzie walką wieczoru podczas pierwszego dnia WrestleManii 36. Najprawdopodobniej 4 kwietnia konfrontacja RAW Women’s Champion Becky Lynch z Shayną Baszler zakończy tego dnia zmagania gwiazd WWE. Jeżeli chodzi o całą kartę wydarzenia, to wiadomo iż oficjele WWE planują zorganizowanie 16 pojedynków. Wciąż nie wiadomo, która walka będzie ostatnią podczas drugiego dnia największego wydarzenia w świecie wrestlingu.

Show po raz pierwszy w historii odbędzie się w WWE Performance Center bez udziału publiczności. Jak wiadomo taka sytuacja wynika z powodu pandemii COVID-19. Gospodarzem WrestleManii będzie Rob Gronkowski.

» Pretendent do WWE Championship, Drew McIntyre w rozmowie z Metro.co.uk wypowiedział się na temat konfrontacji z Brockiem Lesnarem:

Nic nie przychodzi w prosty sposób. Na swojej drodze spotkałem wiele przeszkód, czy to z zewnątrz, czy wewnątrz. To nie będzie bitwa, w której będę sam, to bitwa, w której udział weźmie cały świat. Mamy dwudniową WrestleManię, więc dotrzemy tam i bez względu na wszystko pokonam Brocka Lesnara i odbiorę mu tytuł. Może nie tak wyobrażałem, to sobie w mojej głowie, ale WWE Universe nigdy nie zapomną o 36 odsłonie WrestleManii. Zrobimy, to dopóki wiemy, że czujemy się bezpieczni. Uwielbiam stawiać sobie wyzwanie i właśnie czymś takim dla mnie będzie WrestleMania.

» WWE RAW Superstar Rusev za pośrednictwem Twittera poinformował, że przeleje 20 tysięcy dolarów dowolnej rodzinie WWE, która pozostaje w domu bez dochodów z powodu pandemii koronawirusa. Rusev zaznaczył, że zobowiązanie to dotyczy osób, które zajmują się produkcją, bezpieczeństwem oraz innymi działami w WWE:

W Bułgarii mówimy – To niewiele, ale prosto z serca. Przyrzekam przeznaczyć 20 tysięcy dolarów jakiejkolwiek rodzinie z WWE, która pozostaje w domu bez dochodów. Nie moglibyśmy tego zrobić bez was wszystkich. Produkcja, ochrona/bezpieczeństwo itp. Przesyłam dużo miłości wszystkim.