Chavo Guerrero opowiada o współpracy z Jimmym Jacobsem, Rhea Ripley ostrzega Charlotte, Big Show promuje serial na Netflixie

» Były WWE Superstar Chavo Guerrero wypowiedział się na temat współpracy z obecnym producentem Impact Wrestling, Jimmym Jacobsem, który w przeszłości także pracował w WWE:

Nie znałem go zbyt dobrze, ponieważ nasze drogi tylko kilkukrotnie się przecinały. Pracuję z nim przy projekcie. Lubię Jimmy’ego, ponieważ podchodzi do pewnych spraw w odpowiedni sposób. Szanuję go za, to że czuje się swobodnie będąc sobą i akceptuje siebie takim, jakim jest. Ma pomalowane paznokcie i ma swój styl, trochę podobny do Jeffa Hardy’ego. Jimmy posiada niesamowity zmysł jeżeli chodzi o wrestling i dobre spojrzenie na pewne sprawy. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania z nim. Jimmy posiada wiele ukrytych talentów, o których cały świat się dowie.

» WWE NXT Women’s Champion Rhea Ripley za pośrednictwem Twittera wysłała ostrzeżenie w kierunku Charlotte Flair, z którą zmierzy się podczas WrestleManii 36.

» WWE oraz Netflix prezentują nowy serial “The Big Show Show”, którego premiera będzie miała miejsce 6 kwietnia w poniedziałek. Największy atleta na świecie przyjmie nową rolę w serialu, który będzie dostępy tylko w serwisie Netflix. Wrestler WWE wystąpi w serialu rodzinnym, jako emerytowany sportowiec, który jest gotowy do podjęcia najtrudniejszego wyzwania, czyli wychowywania trzech córek. Program ten jest skierowany do dzieci w wieku 11-12 lat.