Spoilery! Zapowiedź powrotu CM Punka do Backstage, Rob Gronkowski blisko dołączenia do WWE, Wielka walka zapowiedziana na Impact Rebellion

» W tym tygodniu podczas odcinka WWE Backstage ogłoszono, że były zawodnik New England Patriot, Rob Gronkowski jest blisko finalizacji umowy z WWE. Na obecną chwilę nie zostały ujawnione żadne szczegóły rozmów, ale najprawdopodobniej pojawi się on 20 marca na SmackDown w Nowym Orleanie.
Nie od dziś wiadomo, że Rob przyjaźni się z Mojo Rawleyem, któremu pomógł wygrać Andre The Giant Memorial Battle Royal. W sierpniu ubiegłego roku Rob wyjawił, że chciałby stoczyć jeden pojedynek w WWE:

„Nie wydaje mi się, abym mógł pracować jako pełnoetatowy wrestler, ale chciałbym stoczyć jeden szalony pojedynek. Poćwiczę trochę, mam w WWE przyjaciela, on mi pomoże. Nie wiem, kiedy to się stanie, może za pięć lat. Przede mną sporo ciekawych momentów w życiu. Zawsze marzyłem o zrobieniu czegoś takiego, wejścia do ringu”.

» WWE on Fox za pośrednictwem Twittera ogłosiło, że w przyszłym tygodniu do programu WWE Backstage powróci CM Punk, który po raz ostatni widziany był 11 lutego. Oprócz byłego mistrza WWE gościnnie na show zawita WWE NXT Women’s Champion Rhea Ripley. Warto nadmienić, że rywalką wrestlerki z UK podczas WrestleManii 36, która odbędzie się 5 kwietnia w Raymond James będzie Charlotte.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że podczas eventu Rebellion, który odbędzie się 19 kwietnia w Nowym Jorku będziemy świadkami konfrontacji z udziałem Impact World Champion Tessy Blanchard, Michaela Elgina oraz Eddiego Edwardsa. Na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski. Ten pojedynek został zatwierdzony, ponieważ nie otrzymaliśmy rozstrzygnięcia walki, która miała wyłonić jednego pretendenta do tytułu mistrzowskiego.