Ember Moon wyjawia szczegóły swojej kontuzji, Tessa Blanchard powalczy o Impact World Title, Dlaczego Rhino powrócił do Impact Wrestling?

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Backstage pojawiła się Ember Moon, która ujawniła, że zmaga się z urazem ścięgna Achillesa przez, co nie występuje na ringu od października. Wrestlerka zauważyła również, że nie jest pewna, kiedy będzie mogła powrócić na ring, ponieważ otrzymała od lekarzy szeroki zakres “dat powrotu”. Poniżej przedstawiamy pełny komentarz byłej NXT Women’s Champion:

» Podczas ostatniego odcinka Impact Wrestling odbył się six-person elimination match z udziałem Dagi, Richa Swanna, Briana Cage’a, Michaela Elgina, Moose’a oraz Tessy Blanchard. Miał on na celu wyłonienie pretendenta do Impact World Championship. Jak się okazało Tessa przypięła Cage’a, dzięki czemu otrzyma szansę na zdobycie Impact World Championship w konfrontacji z Samim Callihanem. Do walki dojdzie podczas gali PPV Hard To Kill, która odbędzie się 12 stycznia 2020 roku w Dallas.

» Impact Wrestling Star Rhino udzielił wywiadu dla The Mirror odnośnie swojego powrotu do federacji:

“Myślę, że połączenie ECW z WWE zabiłoby scenę niezależną oraz wiele innych promocji. Jestem osobą promującą VFW – Veterans of Foreign Wars i kosztuje mnie to bardzo dużo, więc uważam, że tworzenie czegoś takiego jak związek nie byłby dobry dla wrestlerów, fanów oraz promotorów, zabiłby przemysł. Cieszę się z możliwości powrotu do Impact Wrestling, tutaj mogę się spełniać w stu procentach i jestem wdzięczny za daną mi szansę. W Ameryce istnieje bardzo wiele promocji, gdzie można zarobić wielkie pieniądze, ale oferta Impact była najlepsza”.