Drobny wypadek z udziałem wrestlerki WWE, WWE 24 z udziałem Batisty, Hernandez komentuje sukces Zeliny Vegi

» WWE NXT UK Women Xia Brookside za pośrednictwem Twittera poinformowała o swoim udziale w drobnym wypadku samochodowym, do którego doszło wczoraj w Japonii. Wrestlerka przejechała przez krawężnik i prawie dobiła do tyłu wyprzedzającego samochodu. Wrestlerka potwierdziła także, że nikomu nic się nie stało i wszyscy są bezpieczni:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo pt”WWE 24:Batista“, który zostanie wyemitowany dzisiaj po RAW w sieci WWE Network były WWE Superstar wypowiedział się na temat swoich przygotowań do No Holds Barred Matchu przeciwko Triple H podczas WrestleManii 35. Warto przypomnieć, że na kwietniowym show WWE COO pokonał swojego rywala, który następnego dnia poinformował o zakończeniu kariery profesjonalnego wrestlera.

» Były Impact Tag Team Champion Hernandez wypowiedział się na temat sukcesu Zeliny Vegi w WWE:

“Myślę, że zarówno dla młodych chłopaków jak i dziewcząt głównym celem jest zarabianie na wrestlingu. Bardzo niewielu młodych wykonawców jest w stanie przeżyć tylko dzięki pensji zarobionej w Impact Wrestling. Jej głównym celem po przejściu ze sceny niezależnej do Impact Wrestling była chęć ustawienia swojej kariery w taki sposób, aby dostać się do większej firmy. Od samego początku wiedziałem, że Zelina będzie większą gwiazdą. Ona była młoda, świetnie wyglądała, utalentowana oraz charyzmatyczna. Bez względu na to, jaka jest jej aktualna rola w WWE, wiedziałem, że będzie kimś”.