Damien Sandow informuje o powrocie do wrestlingu, Drew McIntyre odnośnie pracy w EVOLVE, Spotkanie Sashy Banks z wrestlerami w Japonii

» Po długiej przerwie do wrestlingu powrócił były WWE Superstar Damien Sandow (Aron Stevens), który pojawi się 13 lipca na evencie Battle Arts Pro, gdzie zmierzy się z Timothym O’Connorem.

„Cóż równie dobrze moglibyście usłyszeć to ode mnie. Jestem w Toronto w Battle Arts Academy. Brałem udział w pokazach zapaśniczych i dostałem objawienia. Nie było mnie przez dwa i pół roku, co w tym czasie stało się ze światem. Spójrzcie na, to co się stało z biznesem? Świat mnie potrzebuje, biznes mnie potrzebuje, więc narodziłem się, jako – Pogromca Tysiąclecia”.

» WWE Superstar Drew McIntyre udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swoich występów w federacji EVOLVE Wrestling:

„Mój czas w EVOLVE był niesamowity zważywszy na karierę. Byłem osobą wiele znaczącą dla firmy. Kiedy pojawiłem się w EVOLVE, był to mój pierwszy występ na scenie niezależnej po odejściu z WWE. Miałem okazję zdobyć EVOLVE Championship z rąk Chrisa Hero (Kassius Ohno) i godnie reprezentować firmę. Podczas pobytu w WWE nie śledziłem tego, co dzieje się na scenie niezależnej, ale mimo wszystko chciałem mieć szansę na pracę z najlepszymi wrestlerami na świecie”.

» Wygląda na to, że Sasha Banks aktualnie przebywa w Japonii, gdzie zrobiła sobie kilka spotkań z gwiazdami Tokyo Joshi Pro Wrestling oraz Pro Wrestling NOAH. Poniżej przedstawiamy wpisy, jakie pojawiły się na profilu wrestlerki na Twitterze: