Braun Strowman promuje SmackDown na FOX, Ślub WWE Hall of Famer Torrie Wilson, Kolejne walki ogłoszone na ROH UK Tour

» WWE Superstar Braun Strowman pojawił się na meczu MLB pomiędzy Cubs, a Cardinals, gdzie udzielił wywiadu dla Fox przeprowadzonego przez Joe Davisa i Johna Smoltza. Tematem przewodnim było przejście SmackDown na FOX. Były komentator MSNBC Keith Olbermann podpisał zdjęcie zamieszczone na Twitterze w następujący sposób:

“Żartujecie, prawda?”.

Na odpowiedź wrestlera WWE nie trzeba było długo czekać i wygląda ona następująco:

“Tak, wiem, że to nierealne, jak dobrze dzisiaj wyglądałem w programie!!!!”.

» WWE Hall of Famer Torrie Wilson za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała o wyjściu za mąż za Justina Tuppera, czyli prezesa oraz założyciela Revolution Golf. Kilka gwiazd WWE postanowiło skomentować wspaniałą informację, jaką ujawniła była wrestlerka WWE.

Sasha Banks – “Wyglądasz pięknie, gratulację”.
Peyton Royce – “Gratulację!!!!!!”.
Kayla Braxton – “Awwww Gratulację! Wyglądasz niesamowicie”.
Stacy Keibler – “Jestem bardzo szczęśliwa. Zasługujesz na to całe szczęście. Kocham Was i jestem podekscytowana najlepszym rozdziałem twojego życia! Gratulację”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła dwa pojedynki na zbliżający się Honor United UK Tour. W pierwszej konfrontacji dojdzie do spotkania PCO & Brody King vs Aussie Open (Kyle Fletcher i Mark Davis). Ta walka odbędzie się 25 października w Londynie w York Hall. Drugim starciem będzie single match z udziałem Mike’a Bailey’a i Bandido. Ta walka będzie miała miejsce 27 października w Boltonie na stadionie University of Bolton.