Kontuzje WWE NXT Superstar po ostatnim NXT TV, Co czeka nas w kolejnym NXT TV?, Joaquin DJZ Wilde kontuzjowany – operacja

» Podczas środowego odcinka WWE NXT drobnych urazów nabawili się The Velveteen Dream, Arturo Ruas oraz Kona Reeves przez, co nie wystąpią na weekendowych live eventach. Warto zaznaczyć, że rywalem Reevesa w dark matchu poprzedzającym NXT TV był Damian Priest, a po walce wrestler potrzebował kilku szwów. Ruas po walce z Petem Dunnem poddał się prześwietleniu palców, gdyż mogły one zostać uszkodzone. Natomiast Velveteen Dream kulał i zmagał się z bólem w lędźwiach po utracie NXT North American Title w starciu z Roderickiem Strongiem.

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT do brandu powrócił Lio Rush, który pokonał Oneya Lorcana i został pretendentem do WWE Cruiserweight Championship, czyli tytułu który jest w posiadaniu Drew Gulaka. Ta walka być może odbędzie się podczas przyszłotygodniowego NXT TV, jednak nie została ona jeszcze zatwierdzona. Za tydzień będziemy świadkami walki z udziałem dwóch dominatorów, czyli Keitha Lee i Dominika Dijakovica, street fight match z udziałem Killiana Daina i Matta Riddle, a zwycięzca tej konfrontacji w przyszłości otrzyma title shota na NXT Championship.

» Portal Pro Wrestling Sheet informuje, że WWE NXT Superstar Joaquin Wilde wkrótce podda się operacji oczodołu. Wilde znany także jako DJZ z Impact Wrestling nabawił się urazu w lipcu podczas intensywnego treningu, a lekarz zwlekał z decyzją odnośnie operacji, gdyż chciał sprawdzić czy się samo zagoi. Tak więc były wrestler Impact Wrestling będzie musiał rozstać się z ringiem WWE NXT na kilka tygodni. Warto przypomnieć, że zadebiutował on w NXT TV podczas turnieju NXT Breakout, gdzie w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Angela Garzy.