Edge i MVP MyWrestling

Współpraca MVP i Edge’a wkrótce w WWE TV?, Czy w WWE wiedzieli o debiucie Christiana w AEW?, Śmierć pupila Shotzi Blackheart

» Zarówno Edge, jak i MVP przeżywali niesamowite chwile związane z powrotem do World Wrestling Entertainment. Wygląda na to, że Rated R Superstar jest w stu procentach skłonny, aby podzielić się blaskiem (NA RINGU) z MVP. Jeden z użytkowników Twittera napisał, że WWE Hall of Famer i MVP stworzyli dwa najlepsze powroty w historii, przez co ich kariery ponownie nabrały temat. Na odpowiedź Edge’a nie musieliśmy długo czekać i brzmi ona następująco:

The Hurt Business jest teraz pokryte złotem dzięki kierownictwu MVP, a dzięki temu produkt WWE znacznie się polepszył. Nie masz pojęcia, co tak naprawdę osiągnęli MVP i The Hurt Business. Jest mentorem dla otaczających go osób i przykładem ciągłego stawiania na siebie. Po prostu ulepszył WWE.

Musimy poczekać na to , co stanie się z Hurt Business, ponieważ MVP zmaga się z kontuzją. Jednak wrestler zaprzeczył doniesieniu o wizycie u chirurga, więc może to być część większego storyline’u.

» W trakcie gali AEW Revolution zadebiutował Christian Cage, co było wielkim zaskoczeniem dla fanów wrestlingu. Roster federacji AEW wiedział o debiucie byłego WWE World Heavyweight Championa. Portal Fightful Select informuje, że większość gwiazd WWE nie wiedziała, że Cage zmierza do konkurencyjnej firmy, ale mieli podejrzenia, gdyż był nieobecny od Royal Rumble. Z raportu wynika, że osoby wysoko postawione w federacji WWE wiedziały nieco więcej na temat przyszłości Christiana i byli zawiedzeni faktem, iż Captain Charisma odchodzi do firmy zarządzanej przez Tony’ego Khana.

» Wrestlerka na co dzień występująca w WWE NXT, Shotzi Blackheart za pośrednictwem Twittera poinformowała o śmierci PekPeka, swojego pupila. Do poniżej zamieszczonego wpisu zostało dodanych kilka zdjęć, na których znajduje się mały kurczak.

Mój kurczak dziś zmarł. Był to najsłodszy, najbardziej potulny kurczak wszechczasów! Będzie mi Ciebie brakowało PekPek R.I.P.