Rey Mysterio o związku Aalyah z Murphym, Matt Hardy komentuje nadchodzący Elite Deletion Match, Shotzi Blackheart i odczucia po roku pobytu w NXT

» WWE idzie pełną parą jeżeli chodzi o fabułę z udziałem Aalyah Mysterio i Murphy’ego. W ciągu kilku ostatnich miesięcy wytworzyła się pewna relacja pomiędzy wspomnianą dwójką. Na piątkowym SmackDown, Aalyah wyznała miłość swojemu partnerowi i zaczęła całować byłego tag team partnera Setha Rollinsa.

Rey Mysterio, ojciec Aalyah wystąpił w sobotnim Talking Smack omawiając sytuację swoich dzieci:

Wydaje mi się, że ona nie myśli. Pojawiła się w bardzo trudnej sytuacji. Ma 19 lat, jest moją córeczką i księżniczką. Ostatnią rzeczą, jaką chcę widzieć, to związek z kimś, kto skrzywdził naszą rodzinę. Nie obwiniam siebie, ponieważ pierwotnym zamiarem Aalyah było bycie w WWE i wspieranie swojego brata, Dominika. Przyjechała tutaj, aby wspierać Dominika, ponieważ dopiero co rozpoczyna swoją karierę w WWE. Niestety, to skończyło się bałąganem. Muszę dotrzeć do sedna tej sytuacji. Nie jestem pewien, czy manipuluje nim, czy naprawdę coś czuje do Murphy’ego. Z żoną nadal bijemy się po czołach. Ja jestem panem domu i powinno być po mojej myśli.

Warto nadmienić, że The Mysterio Family, Murphy oraz Seth Rollins zostali przeniesieni na SmackDown.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 30 października 2020: Raport

» AEW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem portali społecznościowych zapewnił fanów wrestlingu o tym, że jego Elite Deletion Match przeciwko Sammy’emu Guevarze pozostanie w pamięci przez bardzo długi czas. Do tej walki dojdzie podczas gali AEW Full Gear.

Matt zaznaczył, że ma zamiar naprawić pewne niedociągnięcia z Broken Rules Matchu, który miał miejsce podczas All Out. Jego rywalem również był Sammy.
Wspomniana konfrontacja zakończyła się w kontrowersyjny sposób, po tym jak głowa byłego wrestlera WWE uderzyła o betonową podłogę w połowie backstage’u brawlu. Wpierw pojedynek został zatrzymany, ale po pewnym czasie akcja została wznowiona, a Matt dopuszczony przez personel medyczny AEW.

Za niecały tydzień odbędzie się #EliteDELETION podczas #AEWFullGear. Jestem pewien, że zostanie on zapamiętany na zawsze.

Mogę obiecać wszystkim fanom #AEW, że to #EliteDELETION sprawi, iż wszyscy ludzie będą zszokowani i będą rozmawiać o tym. Zamierzam go zabić #AEWFullGear i naprawić moje niedociągnięcia z #AEWAllOut.

Ostateczna rywalizacja z udziałem Matta oraz Sammy’ego zostanie nagrana na Hardy Compound, a następnie wyemitowana w telewizji. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy Matt pracował dla WWE, czy Impact Wrestling.

Wspomniana walka jest jedną z siedmiu, jakie obejrzymy podczas sobotniego PPV AEW Full Gear.

» W zeszłym roku do federacji World Wrestling Entertainment dołączyła Shotzi Blackheart. Taką możliwość udostępnił jej GM NXT William Regal przybywając na EVOLVE 137 i wręczając kontrakt wrestlerce. Shotzi wypowiedziała się na temat swojej reakcji na wieść o możliwości dostania się do WWE:

W mojej głowie działo się tyle rzeczy. To była część realizacji całej mojej ciężkiej pracy na scenie niezależnej. To właśnie ona pozwoliła mi na dojście do tego punktu. To był szalony rok. Zrobiłam tyle fajnych rzeczy – byłam w Royal Rumble, organizowałam Halloween Havoc, czyli najfajniejszą imprezę w historii. To szalone. Ja tylko chce się dobrze bawić i mieć bardziej chaotyczne pojedynki. Na przykład, wciąż czekam na mój pierwszy stipulation match. Gdzie są stoły, drabiny, krzesła, broń? Czekam na, to ponieważ nie udało mi się jeszcze zrobić żadnych hardkorowych rzeczy w NXT. Taki jest mój cel na drugi rok pracy tam.