Braun Strowman wspomina debiut na RAW, Carmella zapowiada powrót na SmackDown, Sami Zayn ostrzega Lashley’a przed Survivor Series

» Zaledwie dwa lata po podpisaniu kontraktu z WWE, Braun Strowman wspiął się po drabinie dołączając do Rosebud Adama Rose’a, a następnie stał się Black Sheep w The Wyatt Family. W rozmowie z Lilian Garcią, Strowman wypowiedział się na temat bycia częścią jednej z najbardziej znanych stajni w WWE:

Tak, zadebiutowałem 24 sierpnia 2015 roku na pierwszym RAW po SummerSlam w Barclay Center. Myślę, że przed dołączeniem do głównego rosteru stoczyłem siedem pojedynków. Pracowałem z Chadem Gablem na live evencie NXT, z Stevem Cutlerem oraz Tye’m Dillingerem. Następnie zadebiutowałem na Monday Night RAW, gdzie walczyłem z Romanem Reignsem i Deanem Ambrosem. Kazali mi przekonać fanów do swojej osoby. To było szalone, ponieważ WWE udało się mnie ukryć przed światem WWE przez tak długi czas. Kiedy wyszedłem cała arena zaczęła skandować “Kim jesteś, kim jesteś” – Cóż, teraz wszyscy wiedzą, kim jestem!

» Podczas piątkowego odcinka SmackDown on FOX odbył się krótki segment z udziałem Carmelli, która powiedziała, że ustanawia własne zasady, gdyż jest kobietą robiącą wszystko w celu uzyskania przewagi. Była mistrzyni kobiet SmackDown dodała również, iż w przyszłym tygodniu pokaże całemu światu na niebieskiej tygodniówce, dlaczego jest nietykalna. Poniżej przedstawiamy materiał wideo ze wspomnianego segmentu:

» WWE Intercontinental Champion Sami Zayn wysłał drwiącą wiadomość w stronę swojego rywala, z którym zmierzy się podczas Survivor Series. Przeciwnikiem Zayna będzie obecny WWE United States Champion Bobby Lashley. Sami stwierdził, że jego rywal reprezentuje tylko jeden kraj, podczas tego gdy on walczy za wszystkich ludzi. Sami oświadczył, że udowodni wszystkim, dlaczego mistrz IC jest lepszy od mistrza USA.