WWE Monday Night RAW 30 września 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z ostatniego RAW przed Hell in a Cell. Znajdujemy się w Resort Arenie w Phoenix. Na show zapraszają nas Vic Joseph, WWE Hall f Famer Jerry Lawler oraz Dio Maddin.

Tymczasem do ringu przybyli Dominick oraz Rey Mysterio, który zaznaczył, że czeka go konfrontacja z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem i chce tego dokonać, ponieważ jest dłużny swojemu synowi, dla którego zjawił się na RAW. Rey dodał, że wygrana zostanie zadedykowana Dominickowi, jednak dalsza wypowiedź została przerwana przez Paula Heymana i Brocka Lesnara. Były Universal Champion brutalnie zaatakował wrestlera z Meksyku wyprowadzają na nim F5, a następnie rzucił się na Dominicka ciskając nim o słupek utrzymujący ring, co było także ogromnym szokiem dla Paula Heymana.

Po krótkiej przerwie widzimy skrót z segmentu, w którym Brock brutalnie potraktował Reya Mysterio oraz jego syna. Zdaniem Vica – jednego z komentatorów, Brock popełnił przestępstwo i policja powinna zostać wezwana w jego sprawie. Po chwili widzimy ratowników opatrujących Dominicka, który był wielokrotnie przepraszany przez swojego ojca. Tymczasem Vic poinformował, że była to wiadomość w kierunku WWE Championa Kofiego Kingstona, z którym Lesnar zmierzy się w najbliższy piątek na SmackDown.

Single Match
Sasha Banks vs Alexa Bliss

Zwyciężczyni: Sasha Banks

Po walce na arenie pojawiła się Becky Lynch i zaatakowała Sashę Banks, przez co otrzymaliśmy krótki brawl. Po chwili Becky powiedziała, że Sasha nie opuści niedzielnej gali PPV Hell in a Cell, dopóki z nią nie skończy. Na zakończenie mistrzyni dodała, że Banks uczyniła ich konflikt osobistym, przez co spotka ją kara w niedzielę.

Jeszcze przed nami MizTV z udziałem Rica Flaira oraz Hulka Hogana.

RAW Tag Team Title Match: Heavy Machinery vs. Robert Roode i Dolph Ziggler

Zwycięzcy: Robert Roode i Dolph Ziggler

Przed nami starcie AJ Stylesa z Alexanderem.

Po przerwie komentatorzy poinformowali, że w tym tygodniu czeka nas premiera dziewiątego sezonu Total Divas, środowy odcinek WWE NXT na USA Network, premiera SmackDown na FOX z udziałem The Rocka, a w niedzielę gala PPV Hell in a Cell.

Do ringu przybył The Miz, który zaprosił wszystkich na kolejny odcinek MizTV. Wrestler wspomniał o narodzinach drugiej córki i nie wie, co by zrobił gdyby ktoś taki jak Brock Lesnar położył rękę na jego dzieciach. Miz zaprosił do siebie WWE Hall of Famerów Rica FLaira, Hulka Hogana i Jimmy’ego Harta. Miz zażartował sobie twierdząc, iż to on jest trzecią legendą. Mike zapytał Hogana, jak się czuł kiedy spojrzał w kierunku The Nature Boya. Hulk odpowiedział, że cieszy się z powrotu na RAW w Phoenix(pop od fanów) oraz obecności Flaira w tym samym miejscu co oni. Flair odpowiedział, że jest nietykalny i nikt nie jest w stanie mu zrobić krzywdy, zwłaszcza Hogan, ponieważ mają równe szanse w tym kwadratowym kole. Hulk powiedział, że słowa Rica brzmiały jakby ten chciał się rzucić na ogromnego pytona. WWE Hall of Famer dopowiedział, że każdy marzy o wielkiej wypłacie z kilkoma zerami na koncie, więc można zrobić coś niesamowitego. W tym momencie Miz ogłosił 5 vs. 5 match na WWE Crown Jewel, czyli show jakie odbędzie się 31 października w Arabii Saudyjskiej. Drużyna Hogana vs Drużyna Flaira. Hulk przedstawił kapitana swojej drużyny, czyli WWE Universal Championa Setha Rollinsa. Kapitanem drużyny Ricka okazał się być Randy Orton, który stwierdził, że nie potrzebuje uwagi ze strony Rollinsa, dodając iż swoich partnerów ujawni w ciągu najbliższych tygodni. Na zakończenie Viper rzucił wyzwanie Rollinsowi, który je zaakceptował.

Single Match
Seth Rollins vs. Randy Orton

Zwycięzca: No Contest

Podczas walki zjawili się Baron Corbin oraz Rusev i doszło do brawlu między wrestlerami.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Rusevem gratulując mu obecności w drużynie Hogana na Crown Jewel. Charly zapytała wrestlera o nieobecność jego żony. Rusev odpowiedział, że nie ma jej tutaj i nie zamierza rozmawiać o swoich problemach w domu, ale zamierza rozmawiać o problemach Setha Rollinsa, ponieważ go obronił przed konfrontacją z Corbinem i Ortonem. Rusev dodał, że Rollins jest mu coś winien i wkrótce będzie chciał stoczyć walkę z nim o Universal Title, po czym odszedł.

The Viking Raiders vs. Luke Gallows i Karl Anderson

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Po walce Charly Caruso wspomniała o Mysterio, który wraz ze swoim synem opuścił RAW. Caruso dodała, że zarówno Paul Heyman jak i Brock Lesnar wciąż są obecni na czerwonej tygodniówce, ale jej dalsza wypowiedź została przerwana przez Cesaro. Wrestler ze Szwajcarii powiedział, że nikogo to nie obchodzi kpiąc z Reya oraz jego syna. Nagle zjawił się przy nich Ricochet, który bronił Reya Mysterio, a następnie rzucił wyzwanie Cesaro do walki, która została zaakceptowana.

Single Match
Cesaro vs Ricochet

Zwycięzca: Ricochet

Czas na Firefly Fun House z udziałem Braya Wyatta oraz marionetek. Abigail The Witch i pozostali rozmawiają o tym, czego obawiają się i co może się wydarzyć podczas Hell in a Cell. Bray poprosił marionetki o uspokojenie się, ponieważ można się bać wielu rzeczy i nikt nie lubi czegoś takiego, jak Hell in a Cell. Wyatt dodał, że KLATKA jest szkodliwa zarówno psychicznie, jak i fizycznie, a Seth Rollins zostanie w niej z nim zamknięty. Bray nie może się doczekać, kiedy będzie mógł skrzywdzić Rollinsa, po czym pożegnał się ze wszystkimi i zakończył segment.

WWE United States Title Match: Cedric Alexander vs. AJ Styles

Zwycięzca: AJ Styles

Na zapleczu obecni są The Street Profits (Montez Ford i Angelo Dawkins). Panowie zaprosili wszystkich na środowy odcinek WWE NXT, podczas którego będą w akcji mierzą się z członkami The Undisputed Ery.

Single Match
Natalya vs Lacey Evans

Zwyciężczyni: Lacey Evans

Następnie przypominamy sobie wydarzenia z udziałem Brocka Lesnara, Reya Mysterio i jego syna. Tymczasem Sarah Schreiber próbuje dowiedzieć się czegoś od Brocka Lesnara, jednak Paul Heyman nie zgodził się na wywiad z bestią. Paul przyznał jednak, że działania Lesnara były lekkomyślne, po czym przeprosił całą rodzinę Mysterio, ale nie obwinia go o nic. Paul dodał, że winien wszystkiemu jest Vince McMahon oraz pozostali urzędnicy, którzy zarezerwowali obecność Brocka na ostatnim RAW przed Hell in a Cell. Heyman dodał, że Lesnar jest prawdziwym facetem i nikt inny w sporcie, nie jest w stanie go skrzywdzić, a zwłaszcza Kofi Kingston, z którym zmierzy się podczas piątkowego odcinka SmackDown Live, gdzie zostanie WWE Championem.

WWE Universal Title Match: Rusev vs. Seth Rollins

Zwycięzca: No Contest

Podczas walki pojawili się Bobby Lashley oraz Lana. Para wyglądała na szczęśliwą i doszło do pocałunku, co rozwścieczyło Ruseva. Niespodziewanie przy Rollinsie zjawił się Bray Wyatt atakując go przy pomocy Mandible Claw.