Andrade komentuje zwolnienie z WWE, Wrestler AEW szuka pomocy dla żony chorej na białaczkę, Tytuły NXT tag-team zwakantowane!

» Były WWE Superstar Andrade za pośrednictwem Twittera podziękował WWE COO Triple H, Paulowi Heymanowi oraz Williamowi Regalowi za wsparcie, na które mógł liczyć podczas pobytu w NXT, RAW, czy SmackDown. Z niedzieli na poniedziałek federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła doniesienia dotyczące rozwiązania kontraktu z byłym WWE United States Championem. Dwa tygodnie temu Andrade poprosił o zwolnienie, lecz jego prośba została odrzucona. Sytuacja nieco zmieniła się kilka dni temu, kiedy wrestler z Meksyku odbył rozmowę z wyżej wymienionymi osobistościami.

Chciałem podziękować @TripleH, @HeymanHustle i @RealKingRegal za wszystkie lata spędzone razem oraz wsparcie, na jakie mogłem liczyć. Chcę podziękować również fanom, którzy zawsze mnie wspierali, dziękuję również wszystkim wykonawcom i pracownikom, którzy byli dla mnie uprzejmi.

» Gwiazda AEW Cezar Bononi dziś rano na Twitterze i poprosił fanów o pomoc w leczeniu białaczki swojej żony. Bononi zauważył, że jego szwagierka jest dawcą pasującym do leczenia białaczki jego żony, ale mają problemy z dostaniem szpiku kostnego do Stanów Zjednoczonych przed 1 kwietnia, kiedy to jego żona musi mieć zrobiony przeszczep. Bononi powiedział, że próbowali skontaktować się z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Brazylii, ale nie mieli szczęścia. Zamieścił ten apel w nadziei, że uda mu się dotrzeć do kogoś, kto ma odpowiednie znajomości, by pomóc.

Zwykle tego nie robię, ale rozpaczliwe czasy wymagają rozpaczliwych działań. Moja szwagierka jest dawcą zgodnym w leczeniu białaczki mojej żony, bez przeszczepu szpiku jest 80% szans na powrót tej choroby. System opieki zdrowotnej w Brazylii jest przeciążony z powodu choroby Covid i nie są w stanie pobrać jej szpiku kostnego i wysłać go tutaj przed 27 kwietnia. Lekarze powiedzieli, że moja żona potrzebuje przeszczepu 1 kwietnia. Złożyliśmy wniosek o wizę awaryjną i nie przyjęli prośby o rozmowę. Próbowaliśmy zadzwonić do Ambasady USA w Brazylii ale powiedzieli, że nie mogą pomóc. Jeśli ktoś, w jakiś sposób może pomóc, moja rodzina będzie naprawdę wdzięczna. Niech Bóg was wszystkich błogosławi.

» Potwierdzono dzisiaj, że NXT Tag Team Champion Danny Burch doznał rozdzielenia barku podczas zeszłotygodniowego main eventu NXT, w którym Burch i Oney Lorcan odnieśli zwycięstwo nad Karrionem Krossem i NXT Championem Finnem Balorem. W aktualizacji, generalny menager NXT William Regal ogłosił właśnie, że tytuły zostały zwakantowane z powodu kontuzji Burcha. Regal zauważył, że poruszy temat stanu tytułów podczas jutrzejszej gali NXT na USA Network.

Mogę potwierdzić tę niesamowicie niefortunną wiadomość i podjąć trudną decyzję o wakacie #WWENXT Tag Team Titles. Ponadto, zajmę się stanem tytułów dalej jutro wieczorem na @WWENXT

Burch i Lorcan dzierżyli tytuły przez 151 dni, zdobywając je od Breezango na odcinku NXT 21 października. To było ich pierwsze panowanie z pasami. Nie ma słowa na temat tego, co WWE zaplanowało dla tych tytułów, ale możliwe, że w jakiś sposób zobaczymy nowych mistrzów ukoronowanych na dwugodzinnym evencie “Takeover: Stand and Deliver”.