Ethan Page o tym, czemu woli AEW od WWE, Kontuzja topowej gwiazdy Ring of Honor

» Niedawno podpisany z AEW Ethan Page zrobił Q&A na swoim kanale na YouTube, gdzie mówił o dołączeniu do AEW. Fani szczególnie chcieli wiedzieć, z kim chciałby się zmierzyć w swojej nowej federacji.

Chciałbym zmierzyć się z Reyem Fenixem. Jest zapaśnikiem, który wyraźnie sprawia, że jego przeciwnicy stają się lepsi i podnoszą nieco swoją grę. Myślę, że byłby to zajebisty mecz. Jest oczywisty wybór: ja i Ricky Starks po prostu pozujemy, patrzymy w kamerę, chodzimy po wybiegu. Albo ja vs. MJF w pojedynku skupiającym się na trash talk.
Potem jest oczywisty wybór; ja vs. Christian lub Chris Jericho. Ja, jako numer jeden wśród kanadyjskich wrestlerów, myślę, że byłoby ikonicznie mieć grupę Kanadyjczyków w jednym pojedynku. Byłoby fajnie. Powiedziałbym, że to są moje opcje.

Kolejną rzeczą, której Page jest fanem w AEW jest harmonogram. Podobnie jak w przypadku, gdy pracował z Impact Wrestling, mniej uciążliwe harmonogramy AEW pozwalają mu na więcej czasu osobistego.

Spędzam dużo czasu z moją rodziną, co jest całkiem niezłe. Nie ma mnie tylko przez kilka dni w miesiącu, co jest świetne. Zwłaszcza przy tym całym szaleństwie, które się teraz dzieje. Im mniej muszę podróżować, tym lepiej.

Przed podpisaniem kontraktu z AEW spekulowano czy Page wybierze ich czy WWE. Zdradził, że ostatecznie decyzja była dość łatwa.

Udzielę ci bardzo leniwej odpowiedzi. Chciałem przejść do AEW od momentu, kiedy w ogóle pomyślałem o tym, że chcę się przenieść z jednego miejsca w drugie. AEW zawsze było na szczycie listy. Po pierwsze, w WWE nie byłbym w stanie zrobić tego streamu z wami dzisiaj wieczorem. Nie byłbym w stanie odpowiadać na te pytania, prowadzić vloga, Twitcha; żadnych zewnętrznych rzeczy tego typu. I myślę, że AEW daje swoim talentom bardzo dużą swobodę twórczą, by byli tym, kim są. Zobaczysz się z All Ego Ethan Page. Dosłownie miałem rękę w projektowaniu mojej pierwszej koszulki dla AEW. Więc tak zobaczysz posypkę mojej kreatywności w całej mojej karierze w AEW. To jest bardziej współpraca. To jest niesamowite.

» ROH World Tag Team Champion i World Television Champion Dragon Lee został usunięty z ROH 19th Anniversary Show z powodu drobnej kontuzji. Ring of Honor ogłosiło dziś, że Lee nie będzie mógł wystąpić na PPV, gdyż musi przejść drobny zabieg chirurgiczny. Lee niedawno doznał pęknięcia błony bębenkowej, co uniemożliwia mu podróżowanie samolotem. Musi przejść operację.. Mimo, że Lee został odsunięty od występu na ROH 19th Anniversary show, każdy tytuł nadal będzie broniony tej nocy, ponieważ partnerzy Lee z La Facción Ingobernable mają go zastąpić. Lee miał bronić swojego World TV Title przeciwko Tracy’emu Williamsowi na gali. Partner Lee, Kenny King, będzie teraz bronił tytułu przeciwko Williamsowi. Lee miał również bronić World Tag Team Titles przeciwko Williamsowi i Rhett Titus. Teraz ze względu na kontuzję Bestia del Ring będzie drużynowo z Kingiem bronić tytułów przeciwko Williamsowi i Titusowi. ROH 19th Anniversary Show odbędzie się w najbliższy piątek, 26 marca w UMBC Event Center w Baltimore, Maryland. Będzie transmitowana za pośrednictwem PPV, HonorClub i FITE. Darmowe pre-show Hour One będzie transmitowane przez HonorClub, Best on the Planet, STIRR City, Facebook, YouTube, FITE i inne kanały transmitujące gale.

Tak prezentuje się zaktualizowana karta walk:

ROH World Title Match
Jay Lethal vs. Rush (c)

ROH World Television Title Match
Tracy Williams vs. Kenny King (replacing Dragon Lee) (c)

ROH World Tag Team Titles Match
Tracy Williams and Rhett Titus vs. Kenny King and Bestia del Ring (replacing Dragon Lee) (c)

ROH Pure Title Match
Dak Draper vs. Jonathan Gresham (c)

Grudge Match
EC3 vs. Jay Briscoe

Unsanctioned Match
Matt Taven vs. Vincent

Mark Briscoe vs. Flip Gordon

Dalton Castle vs. Josh Woods

Hour One: ROH World Six-Man Tag Team Titles Match
MexiSquad vs. Shane Taylor Promotions (c)

Hour One: Four Corner Survival Match
Danhausen vs. Brian Johnson vs. LSG vs. Eli Isom