Triple H komentuje zatrudnienie Heymana i Bischoffa, Była gwiazda WWE informuje o promotorach oszustach, Materiał z udziałem Wesleya Blake’a

» WWE Superstar Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zatrudnienia Paula Heymana oraz Erica Bischoffa odpowiednio, jako dyrektorów wykonawczych na RAW oraz SmackDown:

“Dwie osoby, które popchnęły naszą branżę oraz @WWE do przodu w ciągu ostatnich 25 lat. Świetnie mieć @HeymanHustle i @EBischoff pracujących nad #RAW oraz #SDLive. Witam z powrotem w zespole”.

Poniżej przedstawiamy pełny wpis WWE COO:

» Była gwiazda WWE oraz uczestniczka turnieju Mae Young Classic, Zeda Zhang za pośrednictwem Instagrama wysłała wiadomość w kierunku promotorów, którzy kłamią na temat jej występów na swoich wydarzeniach wrestlingowych. W poście Zhang wyjaśniła, że zamierza udostępnić tą wiadomość na wszystkich portalach społecznościowych, po to aby fani wrestlingu mogli dowiedzieć się, jakimi oszustami są niektórzy organizatorzy. Warto przypomnieć, że wrestlerka rozstała się z WWE w 2018 roku i od tego momentu pracowała dla takich federacji, jak Expo Lucha, czy Fantasy Super Cosplay Wrestling.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JulieReal ZEDA ZHANG (@zeda_zhang)

» Na kanale WWE Performance Center na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem gwiazdy WWE NXT Wesleya Blake’a z The Forgotten Sons, który ostatnio powrócił do swojego rodzinnego miasta podczas live eventu w San Antonio. Blake odwiedził także swoją starą szkołę średnią, Medina Valley w Castroville, gdzie poprowadził krótki trening dla osób chcących w przyszłości zostać wrestlerem: