Rey Mysterio – Opowiada o pracy Triple H’a w NXT, o współpracy z Andrade, korzystanie z Canadian Destroyera, pomocy chorym dzieciom

WWE Superstar Rey Mysterio udzielił wywiadu dla WrestlingInc, w którym wypowiedział się między innymi na temat pracy, jaką wykonuje Triple H względem promocji NXT, o pracy z byłym WWE NXT Championem Andrade, użyciu Canadian Destroyera w telewizji, a także o pracy na scenie niezależnej:

Praca Triple H’a i rozwój NXT:

„Myślę, że Hunter wykonuje niesamowitą pracę. NXT rekrutuje swoich własnych fanów, komentatorzy oraz walki są tam niesamowite. Fakt, że mogą robić cotygodniowe programy oglądane przez fanów na całym świecie w Europie, Meksyku oraz USA. To przygotowuje ich do bycia na większym etapie. Hunter wykonał dobrą pracę powoli wprowadzając gwiazdy NXT do głównego rosteru, czy to na RAW, czy na SmackDown. On kształtuje przyszłość tego biznesu”.

Co sądzisz o byłym NXT Championie Andrade?

„Ten dzieciak jest niesamowity. Wspomniałem o tym wcześniej w poprzednich wywiadach, ale za każdym razem, kiedy jestem z nim na ringu, to czuję się tak jakbym poruszał się z Eddie Guerrero. Andrade myśli krok do przodu, zanim nawet się poruszy. Zna pozycjonowanie i wie dokładnie, co oraz jak robić. On jest przyszłością WWE”.

Co Andrade musi poprawić, aby stać się jeszcze większą gwiazdą?

„Tak jak każdy zagraniczny wrestler. Kiedy zdołasz pojąć umiejętności mikrofonowe oraz znajomość języka angielskiego, to z pewnością staniesz się wielką gwiazdą. Widziałem, jak pracuje nad językiem angielskim i to jest powolny proces, ale on idzie do przodu. Gdy nauczy się angielskiego, to stanie się gwiazdą”.

Dlaczego zacząłeś korzystać z Canadian Destroyera?

„Nie przypominam sobie, żebym pytał kogoś o to, czy mogę go użyć w telewizji, czy też nie. Zawsze, to ja sam sobie wyznaczałem, co chcę robić, chyba że jakaś akcja jest z góry zbanowana. Z tym ruchem jest, to śmieszne, że wszyscy byli zaskoczeni faktem, iż mogłem go wykonać 😀 „.

Rey Mysterio wykonywał Destroyera na scenie niezależnej:

„Jeśli ktoś mi nie powie, że nie mogę wykonywać tej akcji, to z pewnością nie odpuszczę i będą ją robił”.

Rey współpracuje z Fight4Autism:

„Dokonujesz darowizny w wysokości 4 dolarów i masz możliwość wygrania koszulek, bluz, masek, obrazów i kilku niestandardowych tytułów, które został zaprojektowane specjalnie przeze mnie. Każdy, kto dorzuci kolejne darowizny, ma okazję wygrać zestaw Booyaka. Jest to pakiet, który opłaca wszystkie wydatki związane z podróżą dla dwóch osób na wielkie wydarzenie wrestlingowe, jako osobistego gościa Reya. W cenę wliczona jest opłata za przelot, hotel i spotkanie z Reyem”.