Incydent z Scarlett Bordeaux na gali AAA, The Young Bucks starcili AAA World TT?, KENTA na konferencji prasowej przed G1 Climax

» Podczas ostatniego eventu organizowanego przez meksykańską federację AAA wrestlerka występująca w federacji Impact Wrestling, czyli Scarlett Bordeaux została obmacana przez jednego z fanów w trakcie swojej walki. Do incydentu doszło w momencie, kiedy wrestlerka chciała wrócić na ring.

Bordeaux była uczestniczką sześcioosobowego starcia z udziałem kobiet, w którym udział również wzięły: Lady Shani, Taya Valkyrie, Chik Tormenta, La Hiedra i Tessa Blanchard.

» Podczas wydarzenia AAA Verano de Escandalo, the Lucha Brothers pokonali The Young Bucks, dzięki czemu zdobyli AAA World Tag Team Championship. Warto przypomnieć, że w lutym bracia pokonali Pentagona Jr. oraz Fenixa zdobywając mistrzostwa drużynowe, więc przez prawie cztery miesiące byli mistrzami AAA World Tag Team.

» Federacja New Japan Pro Wrestling ogłosiła, że KENTA weźmie udział w konferencji prasowej 5 lipca w Bob Duncan Center w Arlington. Będzie ona miała na celu promocję turnieju G1 Climax 29, który odbędzie się 6 lipca w Dallas.

NJPW ujawniło, że KENTA jest ostatnim uczestnikiem turnieju, a oprócz niego udział wezmą takie gwiazdy, jak: Tetsuya Naito, Kota Ibushi, Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson, SANADA, Tomohiro Ishii i Jushin Liger.