WWE Monday Night RAW 8 lutego 2021: Raport

Druga czerwona tygodniówka od WWE w drodze do Elimination Chamber, ale co najważniejsze do Wrestlemanii. Na galę zapowiedziany jest pojedynek o mistrzostwo WWE, o które starać się będzie Randy Orton.

RAW rozpoczęło się od uhonorowania pośmiertnie legendy wrestlingu  “The natural” Butch Reed, który zmarł w wieku 67 lat.

Samą galę w ringu rozpoczął Adam Pearce, który zapowiedział powrót Shane McMahona. Syn właściciela WWE przybył z wielkim ogłoszeniem. Za dwa tygodnie na gali PPV Drew McIntyre będzie bronił swojego mistrzostwa przeciwko pięciu byłym mistrzom WWE. Jego rywalami będą Randy Orton, Jeff Hardy, AJ Styles, The Miz oraz Sheamus. Sama walka odbędzie się w ramach elimination chamber matchu. Po zapowiedzi do ringu zaczął zmierzać AJ Styles wraz z Omosem. The Phenomenal One zaczął kpić z Pearca oraz obliczył, że szanse na zwycięstwo Drew spadają gwałtowanie. W tym momencie rozbrzmiała muzyka Jeffa Hardy’ego.

Match #1

Jeff Hardy vs AJ Styles /w Omos

Zwycięzca: AJ Styles

Przenosimy się na zaplecze, gdzie Keith Lee rozmawia z Mattem Riddlem. Keith stwierdził, iż ma wszystko co jest potrzebne, aby pokonać Lashleya.

Pozostając na zapleczu Sheamus konfrontuje się z Adamem Pearcem. Irlandczyk zarzuca mu, że dodał go do walki przeciwko pięciu innym rywalom. Miał nadzieję na walkę jeden na jeden z Drew.

Match # 2 

RETRIBUTION vs The New Day

Zwycięzcy: The New Day

Do ringu wkraczają Ric Flair oraz Lacey Evans. Hall of Famer stwierdził, że nikt nie może mu rozkazywać, a na pewno nie jego córka. Dodał również, że pomaga Lacey, gdyż ma ogromny talent i potrzebuje mentora by wejść na sam szczyt i pokonać Asuke. W wywodzie przeszkodziła Charlotte. Odpowiedziała swojemu ojcu, iż pomagając Evans niszczy dobro swojej rodziny. Ric odpowiedział, że powinna stworzyć drużynę nie z Asuką tylko z Lacey. Podopieczna Flaira ujawniła, że dogadała się na zapleczu i jeśli pokona Charlotte to dostanie szansę walki z Asuką.

Match #3

Lacey Evans /w Ric Flair vs Charlotte Flair

Zwyciężczynią via DQ: Lacey Evans

Charlotte zaczęła okładać w narożniku swoją rywalkę serią ciosów, przy czym musiał interweniować sędzia.

Po krótkiej przerwie reklamowej do ringu zmierza Edge. W swoim monologu zaznaczył, że nie jest pewien kogo wybrać za swojego rywala na największą ze scen. Ogłoszona dziś walka w klatce elimination chamber tym bardziej dodała mu wiele pytań i swoją decyzję podejmie po gali PPV. Zwycięzcy royal rumble przeszkodzili The Miz, John Morrison oraz Angel Garza. Właściciel walizki Money in The Bank z wielką pewnością zaznaczył, że swój przywilej wykorzysta na Edgu podczas Wrestlemanii. Hall od Famer nazwała Miza głupcem, gdyż powinien się skupić na Elimination Chamber, a nie myśleć o bardziej odległych planach.

Match #4

Damian Priest /w Bad Bunny vs Angel Garza /w The Miz & John Morrison

Zwycięzca: Damian Priest

Na zapleczu Drew McIntyre udzielił wywiadu, w którym oznajmił, że Sheamus powinien się zwyczajnie spytać i dostałby szansę walki o pas WWE.

Również wywiadu udzieliła Bianca Belair. Potwierdziła, że Lacey dziś zdobyła miano pretendentki do pasa Japonki, ale ona musi uważać, gdyż cały czas nie jest pewna kogo wybrać na rywalkę podczas Wrestlemanii.

Match #5

Riddle vs Keith Lee

Zwycięzca: Keith Lee

Po walce obu zawodników zaatakował Bobby Lashley, który totalnie zdominował swoich rywali.

Na zapleczu Randy Orton powiedział, że nienawidzi przegrywać i ma zamiar zakończyć złą passę. Dziś na dobre rozprawi się z Drew podczas dzisiejszego RAW.

Tables match #6

Nia Jax vs Lana

Zwyciężczyni: Lana

Match #7

Naomi vs Shayna Baszler

Zwyciężczyni: Naomi

Match #8

Drew McIntyre vs Randy Orton

Zwycięzca: Randy Orton przez dyskwalifikację, do której doprowadził Sheamus.

Obrazkiem triumfującego Szkota kończy się dzisiejsze wydanie Monday Night RAW.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  1. SPOILERY! Wielki powrót i zapowiedź walki na RAW, Walka o WWE United States Title na Elimination Chamber, Miro zadowolony z sukcesu żony na RAW
  2. WWE Main Event 08 lutego 2021: Wyniki tapingu
  3. Plany na walkę Bad Bunny’ego podczas WrestleManii 37, Tommy Dreamer o współpracy AEW z IMPACT Wrestling, Gwiazdy AEW na Super Bowl