IMPACT! Wrestling 30.06.2022 – Raport

Odcinek IMPACT! Wrestling wyemitowany ostatniego dnia czerwca związany był z zakończeniem przygotowań do gali Against All Odds, która odbędzie się 1 lipca w Center Stage w Atlancie.


Program rozpoczął się od ukazania spotkania między zawodnikami AMW i
The Good Brothers, którzy starali się przekonać PCO do odejścia od Honor No More i dołączenia do nich. Rozmowę przerwał Vincent, który poinformował, że on i PCO zawalczą tego wieczoru z Good Brothers o pasy dywizji Tag Team.

Walka nr 1. Trey Miguel pokonał Steve’a MaclinaChrisa Beya i Laredo Kida i stoczy walkę z Mike’em Bailayem na Against All Odds o pas X Division.

Walka 2. Gisele Shaw po interwencji The Influence pokonała Rosemary. W wyniku czego, na Against All Odds dojdzie do walki o pasy kobiet dywizji tag team pomiędzy Rosemary, Taya Valkyrie Vs. The Influence (Gisele Shaw,Tenille Dashwood).

Walka 3. Jordynne Grace pokonała Savannah Evans (z Tashą Steelz).

Walka 4. The Good Brothers (Doc Gallows i Karl Anderson) (z Jamesem Stormem) pokonali PCO i Vincenta (z Honor No More). Bardzo dobra walka, która wywarła duże wrażenie na publiczności zgromadzonej wokół ringu. Co ważniejsze, chwilę później poznaliśmy pełny skład 10 men tag team math na Against All Odds.

Walka 5. Ace Austin (z Chrisem Beyem) pokonał Alexa Zayne’a.

Walka 6. Chris Sabin (z Alexem Shelleyem) pokonał Frankiego Kazariana.