Oglądalność AEW Dynamite Grand Slam, CM Punk z lekką zmianą stroju, Zapowiedź IMPACT Wrestling

» Ostatni odcinek AEW Dynamite na TNT obejrzało 1.273 mln widzów. To wzrost o ponad 8% w porównaniu z zeszłym tygodniem.

Ponadto Dynamite uzyskało rating 0.48 w kluczowej demografii 18-49 oraz zajęło pierwsze miejsce w rankingu Cable Top 150. To drugi najlepszy wynik dla AEW w tym roku i trzeci najlepszy w całej historii. Przypomnijmy, że w tym tygodniu, Dynamite odbyło się na Arthur Ashe Stadium przy udziale 20-tysięcznej publiki.

W ringu zobaczyliśmy m.in. Bryana Danielsona, Kenny’ego Omegę, CM Punka, Stinga, czy Ruby Soho.

» Po tym jak Dynamite zeszło z anteny, fani obecni na stadionie byli świadkami tapingu Rampage, którego premiera odbędzie się w najbliższy piątek. Podczas nagrań, CM Punk odbył swoją pierwszą telewizyjną walkę od 7 lat. Jego przeciwnikiem był członek drużyny Taza, Powerhouse Hobbs, a Punk (jak widać na poniższym zdjęciu) postanowił na tę okazję wrócić do swoich tradycyjnych “wrestling trunksów”.

» Dzisiejszej nocy odbędzie się premiera pierwszego odcinka IMPACT Wrestling po gali Victory Road. To właśnie tam, Josh Alexander rzucił wyzwanie Christianowi Cage’owi do walki o tytuł IMPACT World Championship na gali Bound For Glory. W najnowszym odcinku, Alexander będzie miał kilka słów do powiedzenia na ten temat.

Ponadto, do IMPACT Zone powróci Mickie James.

Dwa zapowiedziane pojedynki to starcia Chelsea Green z Rohitem Raju oraz Hikuleo z Davidem Finlay’em.