Kenny Omega ponownie na IMPACT!, Jakie są plany na najbliższe odcinki SmackDown?, Sting w teledysku Islander

» AEW World Champion Kenny Omega zadebiutował w IMPACT Wrestling podczas ostatniego odcinka na AXS TV. W dniu wczorajszym, federacja potwierdziła, że w przyszłym tygodniu, Omega ponownie pojawi się razem z Donem Callisem. Co ciekawe, The Wrestling Observer Newsletter informuje, że mistrz AEW ma stanowić teraz kluczową rolę w IMPACT, a także być częścią ich gal PPV. W związku z tym, być może już na Hard to Kill, spodziewać możemy się walki World Champion vs World Champion, czyli Kenny Omega vs Rich Swann. Już dziś natomiast specjalna gala na Impact Plus – Final Resolution. Tam w walce wieczoru, Swann bronić będzie swojego tytułu przeciwko Chrisowi Bey. Być może już tam, “The Cleaner” da jasny sygnał, że ma chęci na mistrzostwo Impact Wrestling?

» Następny odcinek WWE SmackDown zostanie wyemitowany wyjątkowo na Fox Sports 1. Przyczyną tej zmiany jest mecz footballu Pac-12 Championship, który w najbliższy piątek będzie pokazywany właśnie na głównej antenie FOX. Wracając do WWE, godziny nowy odcinek Talking Smack zostanie wyemitowany na FS1 zaraz po emisji SmackDown. A, warto zaznaczyć, że będzie to ostatnie SmackDown przed galą TLC PPV.

» Znamy już także losy świątecznych epizodów niebieskiego brandu. Odcinek z dnia 25 grudnia zostanie nagrany z wyprzedzeniem, aby roster i załoga mogli mieć wolne w Boże Narodzenie. Natomiast odcinek z dnia 1 stycznia będzie już transmitowany na żywo. Przypomnijmy, że obecnie miejscem akcji WWE jest stadion Tropicana Field w St. Petersburgu na Florydzie. Zamiana lokalizacji odbyła się podczas ostatniego SmackDown, choć przez fanów nie jest odczuwalna, gdyż oprawa Thunderdome pozostała nienaruszona.

» Na koniec ciekawostka. Żywa legenda wrestlingu “The Icon” Sting został głównym bohaterem teledysku grupy Islander. Piosenka nosi tytuł “Crazy Crazy World” i możecie posłuchać jej poniżej:

Sting jest związany obecnie kontraktem z All Elite Wrestling. Następny występ Ikony odbędzie się w przyszłym tygodniu na Dynamite.