Jak Miro reagował na sceny pocałunku Lany i Lashley’a?, Rob Van Dam o wprowadzeniu do WWE Hall of Fame, Karta walk NXT Takeover 31

» Miro (znany z WWE jako Rusev) w rozmowie z Chrisem Van Vlietem opowiedział o swoich spostrzeżeniach na temat storyline’u na linii on-Lana-Bobby Lashley. Według niego, na większość robionych tam rzeczy nie było specjalnego pomysłu i robiono to tylko, po to aby otrzymać jednorazowy pop. Podczas tego programu, Lana (która jest żoną Miro) wielokrotnie całowała się z Lashley’em. Na pytanie, czy Bułgarowi to przeszkadzało, odpowiedział:

“To pytanie, które musisz zadać jej i jemu, ponieważ ja go nie całowałem [śmiech]. To ich wybór. A, właściwie cóż, nie do końca. Powiedziano im, żeby całowali się naprawdę. Czy dobrze było to oglądać? Nie, nigdy tego nie oglądałem, ale jednocześnie rozumiem, że to praca. Jesteśmy aktorami. Pytanie które mi zadałeś to takie, które zadaje mi także cała masa fanów. Za każdym razem odpowiadam w ten sam sposób. Zapytaj ją. To ona go całuje. Zapytaj go. Jest żonaty. Ma dzieci, które oglądają ten program. Zapytaj ich, nie martw się o mnie.” – skwitował Miro.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

» Rob Van Dam rozstał się z federacją Impact Wrestling. To wzbudziło spekulacje o możliwym powrocie do WWE. Sam zawodnik gościł ostatnio w The Dropkick Podcast, gdzie poruszony został m.in. temat WWE Hall of Fame. RVD jak przyznał, nie wie, czy federacja rozważa wprowadzenie jego osoby do Holu Sław, natomiast gdyby tak było, chciałby, aby zrobił to Paul Heyman. Obaj świetnie znają się z czasów ECW, a Heyman był z pewnością bardzo pomocny dla wschodzącej gwiazdy jaką wtedy był Rob Van Dam.

» W najbliższą niedzielę odbędzie się gala NXT Takeover 31. Spójrzcie jak prezentuje się zaktualizowana karta walk na te wydarzenie:

NXT Championship Match
Kyle O’Reilly vs. Finn Balor (c)

NXT Women’s Championship Match
Candice LeRae vs. Io Shirai (c)

NXT North American Championship Match
Johnny Gargano vs. Damian Priest (c)

NXT Cruiserweight Championship Match
Isaiah “Swerve” Scott vs. Santos Escobar (c)

Kushida vs. The Velveteen Dream

Która walka wygląda na najciekawsze zestawienie? Napiszcie w komentarzu! 😉