Zmiana posiadacza tytułu mistrzowskiego na RAW, Rasistowski komentarz Sammy’ego Guevary, Zwolnienia w Impact Wrestling

» Podczas wczorajszego Monday Night RAW, zobaczyliśmy aż cztery walki mistrzowskie.

  • The Street Profits obronili swoje pasy tag teamowe w starciu z The Viking Raiders
  • Asuka wygrała z Charlotte Flair i obroniła tytuł RAW Women’s Championship
  • Bayley & Sasha Banks pokonały The IIconics zachowując pasy WWE Women’s Tag Team
  • R-Truth stracił swój pas 24/7 po przypięciu Akiry Tozawy

Tym samym nowym mistrzem 27/7 został Akira Tozawa. Materiał z tego zdarzenia możecie obejrzeć poniżej:

» Wczoraj informowaliśmy Was o aferze związanej z Sammy Guevarą, co w konsekwencji poskutkowało zawieszeniem zawodnika przez All Elite Wrestling. “The Spanish God” dopuścił się nieeleganckiego komentarza na temat Sashy Banks, jednak jak się okazuje to nie wszystko. W tym samym podcaście, cztery lata temu, rozmowa przeszła również na temat matek – prowadzącego podcast i Sammy’ego Guevary. I tutaj niestety również, Sammy dopuścił się niemądrych tekstów, co więcej, z podtekstem rasistowskim. Pełnego fragmentu audio możecie posłuchać poniżej:

» Na liczne oskarżenia nie jest obojętne także Impact Wrestling. Federacja dzięki akcji #SpeakingOut pożegnała się z Dave’em Cristem i Joey Ryanem oraz wydała następujące oświadczenie:

“Impact Wrestling potwierdza, że rozwiązane zostały umowy z Dave’em Cristem i Joey Ryanem ze skutkiem natychmiastowym. Ponadto zawieszony został Michael Elgin w oczekiwaniu na dalszą analizę zarzutów niewłaściwego postępowania”.

PWInsider dodaje, że zespół produkcyjny Impact mocno pracuje nad tym, aby usunąć Joey’ego Ryana z najnowszego odcinka, który ma zostać wyemitowany dzisiaj na AXS TV. Zapowiedziano bowiem walkę Cancel Culture vs Crazzy Steve & tajemniczy partnerzy, jednak wiadomo już, że ta walka na pewno nie zostanie wyemitowana.