Breaking News: Sammy Guevara zawieszony przez AEW!

Od dnia wczorajszego na Twitterze trwa afera związana z gwiazdą All Elite Wrestling, Sammy Guevarą. 26-latek, cztery lata temu w jednym z podcastów w bardzo nieelegancki sposób wypowiedział się o Sashy Banks:

“Bro Sasha Banks, oh my god. When I was at WWE the other week I just wanted to go fucking rape that woman.”

Fani wrestlingu postanowili nagłośnić tę sprawę, a niektórzy domagają się nawet zwolnienia Guevary z AEW. Sam zawodnik wystosował już oświadczenie w tej sprawie:

“W przeszłości wygłaszałem głupie, nieodpowiednie i wyjątkowo obraźliwe komentarze. W moim idiotycznym umyśle myślałem, że zabawnie używam słów i terminów, które reprezentują tylko przerażenie i ból. Naprawdę jest mi przykro z powodu moich krzywdzących słów i działań, nigdy sobie tego nie wybaczę.”

“Chcę też przeprosić za moje niedopuszczalne komentarze Sashę Banks. Jest niesamowitą osobą, która nie zasługiwała na to, by stać się celem moich obraźliwych uwag. Rozmawiałem z nią wcześniej, a ona pomogła mi nauczyć się gigantycznej lekcji i dziękuję jej za to. Jeszcze raz bardzo mi przykro.”

Swoje oświadczenie wydała także Sasha Banks:

Niestety to nie wystarczyło i federacja All Elite Wrestling postanowiła zawiesić Sammy’ego Guevarę na czas nieokreślony. Poniżej możecie przeczytać wydane przez nich oświadczenie:

“AEW skupia się na tym, abyśmy zrobili wszystko, aby stworzyć świat zrozumienia i szacunku dla ludzkości. Dlatego stanowczo potępiamy wyjątkowo obraźliwe i bolesne słowa Sammy’ego Guevary. W związku z tym, ze skutkiem natychmiastowym, Sammy zostaje zawieszony bez wynagrodzenia do odwołania. Sammy zgodził się przejść obszerne szkolenie z zakresu wrażliwości, a po jego zakończeniu jego przyszły status w firmie zostanie ponownie wzięty pod ocenę.

Podczas zawieszenia jego pensja zostanie przekazana na rzecz Women’s Center of Jacksonville”.