Pierwszą mistrzynię świata AEW poznamy w premierowym odcinku na TNT!

Jak poinformowało Sports Illustrated i potwierdziło chwilę później All Elite Wrestling, pierwszą w historii mistrzynię AEW poznamy podczas premierowego odcinka AEW na TNT.

Na ten moment nie wiemy w jaki sposób zostanie ona wyłoniona i kto ostatecznie będzie zmagał się o wspomniany tytuł AEW Women’s World Championship. Wiemy natomiast, że po raz pierwszy fani będą mogli zobaczyć go na gali All Out, gdyż to właśnie wtedy oficjalnie zostanie wszystkim zaprezentowany.

Brandi Rhodes przekazała, że więcej szczegółów na ten temat oraz zawodniczkek, które będą walczyć o tytuł kobiet poznamy za tydzień w kolejnym odcinku Road To All Out na YouTube.

„Nasze mistrzostwo będzie traktowane z najwyższym szacunkiem i prestiżem. Mamy nadzieję zainspirować przyszłe zawodniczki do marzenia o posiadaniu tak znaczącego tytułu”. – dodała.

Pierwszy odcinek tygodniówki AEW na TNT odbędzie się w środę, 2 października. Będzie on transmitowany na żywo z 20-tysięcznej Capital One Arena w Waszyngtonie. Bilety trafią do sprzedaży dzisiaj o godz. 18:00.