Nieoficjalnie: Wiemy w jakiej telewizji emitowana będzie tygodniówka AEW!

Jak poinformował wiarygodny użytkownik Twittera „The Fight Oracle”, Warner Media Group zaprezentuje w następnym miesiącu swoim reklamodawcom jesienną ramówkę kanałów Turner Broadcasting System. W skład tych kanałów wchodzą m.in. TNT oraz TBS, na których kiedyś emitowane były gale WCW. Pierwotnie prezentację ramówki zaplanowano na 15 maja.

Piszemy o tym, ponieważ według wspomnianego wyżej użytkownika jak i innych reporterów zajmujących się wrestlingiem, na owej prezentacji przedstawiona zostanie tygodniówka All Elite Wrestling, która najprawdopodobniej emitowana będzie na kanale TBS. Ponoć zadebiutować ona ma w październiku, w tym samym tygodniu w którym SmackDown przeniesie się na FOX. Tygodniówka AEW ma być emitowana we wtorki.

Ciekawą informacją jest także to, iż pod parasolem Warned Media Group znajduje się również HBO, a w branży telewizyjnej jest wiele rozmów, które chcą uczynić HBO bardziej mainstreamowym. „The Fight Oracle” zastanawia się, czy możliwe byłoby umieszczenie gal AEW PPV właśnie na HBO. Z pewnością to już takie łatwe nie będzie, aczkolwiek warto śledzić najnowsze informacje dotyczące All Elite Wrestling, ponieważ wkrótce możemy być świadkami absolutnie wielkich rzeczy.