Enzo Amore powraca do wrestlingu, Były zawodnik MMA w MLW, Kiera Hogan o podpisaniu wieloletniego kontraktu z Impact Wrestling

» Były WWE Superstar Enzo Amore wyjawił informacje na temat swojego powrotu do ringu pod pseudonimem nZo. W poniżej zamieszczonym materiale wideo nZo wyjawił, że pojawi się 16 sierpnia w Mid-Hudson Civic Center na evencie organizowanym przez federację Northeastern Wrestling, jednak jego rywal wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Warto przypomnieć, że nZo swój ostatni pojedynek stoczył ponad rok temu, a jego rywalem był Cedric Alexander jeszcze podczas pobytu w WWE:

“Wracam do #MidHudsonCivicCenter, czyli do tego samego miejsca, w którym po raz ostatni pojawiłem się na ringu i wracam, aby bronić tego, czego nigdy nie utraciłem. Nie uzgodniłem jeszcze przeciwnika…ale mam kilku na myśli”.

Na tym samym wydarzeniu pojawią się takie gwiazdy, jak:

Pentagon Jr., Jon Moxley, Darby Allin, Hale Collins, WWE Star Renee Young, WWE Hall of Famer Jerry “The King” Lawler oraz David Arquette.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała o podpisaniu kontraktu z niepokonanym kickboxerem oraz zawodnikiem Los Angeles MMA Douglasem Jamesem, który został przeszkolony przez Eddiego Bravo, założyciela 10 Planet Jiu Jitsu & byłego No-Gi jiujitsu World Championa. Uważany jest on za jednego z najbardziej perspektywicznych gwiazd w Kalifornii jeśli chodzi o profesjonalny wrestling. DJ zadebiutuje w ringu MLW 7 września w Dallas.

» Impact Wrestling Knockout Kiera Hogan w rozmowie dla OutSports wyjawiła, że podpisała wieloletni kontrakt z Impact Wrestling:

“To jest wspaniałe uczucie, że mogę być częścią rosteru oraz rodziny Impact Wrestling. Szczerze mówiąc, nie chciałabym być nigdzie indziej. To najlepsze miejsce, w którym byłam. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Każdy traktuje siebie na równi i nikt się nie wywyższa. Wszyscy jesteśmy sobie bardzo bliscy. Po prostu czuję, że są dla mnie, jak wielka rodzina i razem tworzymy coś wielkiego. Cieszy mnie możliwość dalszego rozwoju w firmie. Pamiętam, jak w wieku 16 lat wspominałam o dywizji Knockouts, gdzie występowały najlepsze wrestlerki na świecie, a teraz ja jestem jej częścią. Cieszy mnie także podpisanie wieloletniego kontraktu z federacją, która być może ma jakieś konkretne plany na moją postać. Kto wie, co się wydarzy w przyszłości. Tak więc bacznie przyglądajcie się wydarzeniom w Impact Wrestling”.