Przerwa Chrisa Jericho, Skarga Impact Wrestling na Hardy Boyz, Kolejny film z udziałem Johna Ceny, Powrót Finna Balora i Triple H’a

» W maju, Chris Jericho oczekuje tournee na dużą skalę ze swoim zespołem rockowym “Fozzy”. Prawdopodobnie po WrestleManii 33 aż do SummerSlam 2017 nie zobaczymy zatem Y2J’a w TV.

» Anthem, którzy reprezentują Impact Wrestling podali skargę na braci Hardy za to, że oni nadal używają gimmicku BROKEN poza ich federacją. Jak się skończy ta sytuacja nie wiadomo. Aczkolwiek Matt Hardy już jakiś czas temu zapowiadał, że nikt nie odbierze mu tej postaci.

» “Hollywood Reporter” informuje, że John Cena weźmie udział w nadchodzącej kontynuacji komedii “Daddy’s Home”. Oprócz gwiazdy WWE, w film zaangażowani będą również Mark Wahlberg, Will Ferell, Mel Gibson i kilku innych aktorów skali światowej. Dla Johna, jest to drugi film w tym roku.

» Wczoraj na live evencie w Buffalo, swojego powrotu do ringu dokonał Finn Balor, gdzie razem z Sami Zaynem i Chrisem Jericho pokonał Triple H’a (który również wczoraj powrócił do ringu), Kevina Owensa i Samoa Joe. Pełne wyniki z owej gali już niebawem na MyWrestling.

Newsy przygotował Władek Bereżnyi