Czy dojdzie do walki Becky Lynch vs Lita?, Z kim chcieliby rywalizować Darby Allin, Adam Cole i Thunder Rosa?

» WWE Hall of Famer Lita (Amy Dumas) za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła artykuł dotyczący pięciu dream matchów, które mogłaby stoczyć z obecnymi gwiazdami WWE.

Kto jest Twoim wyborem? – Napisała Lita na swoim profilu.

Jednym z komentarzy była reakcja obecnej WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch, która wpadła na ciekawy pomysł podsycając potencjalną rywalizację.

Jeśli chcesz, wyślę Cię z kontuzjowanym ramieniem – napisała Becky Lynch.

Na odpowiedź Lity nie musieliśmy długo czekać, a brzmi ona następująco:

Cóż, jeśli jutro znajdziesz się w okolicy….

Poniedziałkowy odcinek Monday Night RAW odbywa się w Chase Center, San Francisco czyli w miejscu, w którym mieszka Lita. Jak wiadomo Becky Lynch została przeniesiona ze SmackDown na Monday Night RAW, więc istnieje prawdopodobieństwo, że wkrótce utraci dzierżone mistrzostwo.

ZOBACZ TAKŻE >>> SPOILER! Nowe informacje na temat dalszej działalności Prime Time Wrestling

Warto przypomnieć, że Lita swój ostatni pojedynek w ringu WWE stoczyła 29 października 2018 roku na RAW będąc częscią 10-Woman Tag Team Matchu.
Bayley & Natalya & Sasha Banks & Trish Stratus i Lita pokonały Alicię Fox, Liv Morgan, Mickie James, Ruby Riott i Sarah Logan.

» W sobotę 9 października gwiazdy federacji All Elite Wrestling Darby Allin, Adam Cole oraz Thunder Rosa pojawili się na New York Comic-Con. Wspomniana trójka otrzymała pytanie dotyczące wymarzonego przeciwnika.

Darby Allin ujawnił, że chciałby się zmierzyć z Zackiem Sabre Jr. Były WWE NXT Champion jest zainteresowany rywalizacją z Kazuchiką Okadą.

Chcę, abyście dali mi Zacka Sabre Jr. Wiesz, gdzie jestem Zack. Zawsze tam jestem – dodał Darby Allin.

 

Nigdy nie miałem szansy, aby odbyć single match z tą osobą: Bardzo podobałby mi się pomysł walki Adama Cole’a z Kazuchiką Okadą. – Powiedział Adam Cole.

Thunder Rose chciałaby rywalizować ze swoją trenerką, która obecnie posiada WWE NXT Women’s Tag Team Championship.

Pochodzi z Japonii, ale jest w innej firmie. To nie Asuka. Moja prawdziwa trenerka z Japonii – Io Shirai – dodała Rosa.