SPOILER! Nowe informacje na temat dalszej działalności Prime Time Wrestling

Wczoraj odbyła się debiutancka gala nowopowstałej federacji Kinguin Prime Time Wrestling: Revolucja. Podczas wydarzenia dowiedzieliśmy się kilku rzeczy dotyczących dalszej działalności PTW.

Co to była za noc! Prime Time Wrestling weszło na polski rynek razem z drzwiami i framugą. I jak poinformował Pan Pawłowski podczas gali w Chorzowie – to był dopiero początek. Już teraz wiemy, że czeka nas kolejne wydarzenie PTW, jednakże na ten moment nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się druga gala.

W przyszłości możemy być świadkami debiutu w pro-wrestlingowym ringu Artura “Kornika” Sowińskiego. Zawodnik zareagował na słowne zaczepki Taxi Złotówy i ochrona była zmuszona wyprowadzić “Kornika”.

“Starboy” Nano Lopez wygrał 11-osobowy Battle Royal i tym samym okazało się, że zawalczy on w main evencie PTW #2. Kto zostanie jego przeciwnikiem? Wszystko wskazuje na to, że będzie to Jacob Crane, który miał wielkie nadzieje na wczorajszy triumf.

Zaraz po tejże bitwie nadszedł czas na segment z udziałem jednego z najgorętszych nazwisk w firmie – Pawła “Trybsona” Trybały. Przemowę przerwał mu Dawid Seńko i zażądał walki z byłym fighterem MMA. W związku z tym prawdopodobnie to “Puncher” będzie pierwszym przeciwnikiem “Trybsona”.

Na koniec gali Pan Pawłowski zapowiedział, że niebawem możemy się doczekać także.. tygodniówek Prime Time Wrestling! Niewątpliwie byłby to kolejny krok milowy w stronę rozwoju pro-wrestlingu w Polsce.

POLSKI WRESTLING PONAD PODZIAŁAMI!