Co wiemy o Prime Time Wrestling? Zapowiedź pierwszej gali + Najważniejsze wiadomości

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala wrestlingu spod szyldu Prime Time Wrestling! Mowa tutaj o „Wielkim projekcie” stworzonym między innymi przez Arkadiusza Pawłowskiego (znanego również jako Pan Pawłowski).

9 października. Zapamiętajcie tę datę, ponieważ jest to oficjalny start rewolucji w polskim pro-wrestlingu.

Zastanawiasz się, czym jest Pro Wrestling?

Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje ku Waszej uciesze! Pro wrestling to także interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji – przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole!

Szalone akrobacje, potężne rzuty, nieprzewidywalne zwroty akcji, a do tego plejada gwiazd znanych nie tylko z polskich aren, ale i najlepszych federacji na świecie. Na co jeszcze czekasz? Kup bilet i dołącz do rewolucji!

Poniżej przedstawiamy oficjalny teaser PTW #1 REVOLUCJA – GALA WRESTLINGU.

* 30 sierpnia 2021 roku federacja Prime Time Wrestling ogłosiła zakontraktowanie Chrisa Mastersa, byłego zawodnika WWE czy Impact Wrestling. Jest to nietuzinkowa informacja, ponieważ rzadko, kiedy w naszym rodzimym wrestlingu mogliśmy zobaczyć nazwiska takiego kalibru. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu Chris Adonis z powodzeniem obronił tytuł NWA National Heavyweight w pojedynku z Jamesem Stormem. W polskiej federacji zadebiutuje podczas premierowego show.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „PTW PRIME TIME WRESTLING CHRIS MASTERS JEST CZĘŚCIĄ”

* 1 września dowiedzieliśmy się, że do rewolucji dołączy człowiek, na którego powrót czekało wiele osób… Mowa tutaj o Robercie Starze, gwieździe rocka, która nie klęka przed nikim! Niezwykle popularny i szanowany wrestler słynący z nienagannej sylwetki, ogromnej siły i łobuzerskiej energii. Wszystkie powyższe atuty nadal są jego wizytówką, a doszło do nich doświadczenie i obycie zdobyte w przeróżnych europejskich ringach. Ulubieniec kobiet zwany Polskim Ogierem zaznał już smaku bycia mistrzem i to więcej niż pewne, że ma chrapkę na więcej osiągnięć!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „PTW PRIME TIME WRESTLING "THE POLISH STALLION" ROBERT STAR JEST CZĘŚCIĄ REWO UCJI”

* 2 września do Prime Time Wrestling dołączył Axel Tischer znany z występów w federacji World Wrestling Entertainment jako Alexander Wolfe. Niemiec to niezwykle brutalny, skuteczny i niebezpieczny wojownik, który nie cofnie się przed niczym by osiągnąć cel. Każdy jego cios jest podszyty jadem i nienawiścią, a do tego chirurgicznie precyzyjny – ot, niemiecka solidność. Wybitny strateg, który zdaje się znajdować wielką satysfakcję w metodycznym rozmontowywaniu rywali.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, broda i tekst

* Każdy się spodziewał, więc czekaliśmy tylko na oficjalne ogłoszenie! 3 września poznaliśmy pierwszą walkę, która odbędzie się na historycznej gali PTW REVOLUCJA #1!

ROBERT STAR vs. CHRIS MASTERS!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i tekst „LADIT P A PTW ReveLuGon ROBERT STAR VS. CHRIS MASTERS GALA WRESTLINGU 9 PAŻDZIERNIKA 2021 HALA MORIS, CHORZÓW BILETY w SPRZEDAŻY 9PAŻDZIERNIKA2021 HALA MORIS, CHORZÓW”

Prawdziwe starcie tytanów! The Polish Stallion vs. The Masterpiece. Dwóch potężnych zawodników dysponujących ogromną siłą, zaskakującą szybkością i przede wszystkim determinacją by udowodnić, że to oni i tylko oni zasługują na miejsce na szczycie. Polski Ogier wie co oznacza być mistrzem, ale nigdy nie mierzył się z rywalem klasy Mastersa. Chris zaś osiągał sukcesy na terenie całego świata, ale nigdy nie stał naprzeciw tak zmotywowanego przeciwnika, któremu marzy się zwycięstwo przed rodzimą publicznością.

Co się stanie gdy skała spotka skałę? Która pęknie pierwsza? Czy polski zawodnik będzie w stanie dotrzymać kroku międzynarodowej gwieździe?

* 8 września ogłoszono kolejnego uczestnika REVOLUCJI, a jest nim Jonny Storm. Weteran europejskiej i światowej sceny pro wrestlingu, który zdobywał poklask i uznanie w każdym miejscu w którym się pojawił marzy o tym, by zaprezentować naszej publiczności swój nietuzinkowy styl walki i podbić serca polskich fanów i fanek. Walki Jonny’ego Storma to wielki rollercoaster emocji i wszyscy jesteście zaproszeni na przejażdżkę! Obecność Storma na gali to gwarancja wysokich lotów, nie czekajcie więc ani chwili i Wy też lećcie, ale kupić bilet na wydarzenie!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

* Wczoraj pojawił się bardzo ciekawy news i prognostyk przed tym, co będzie się dziać w najbliższych dniach i tygodniach. Do rewolucji dołączają bowiem nie tylko nasi adepci i zawodnicy, Wy, wspaniali fani, czy też gwiazdy zagraniczne, ale również zacni partnerzy, sponsorzy i patroni medialni.

9 września jednym z partnerów medialnych PTW zostało Radio Eska! Z pewnością w najbliższym czasie nieco więc informacji pojawi się na antenie Radia ESKA.

* 10 września Patronat honorowy nad galą PTW #1 REVOLUCJA objął Prezydent Miasto Chorzów Andrzej Kotala !

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, nasze wydarzenie z każdym dniem nabiera coraz większych rumieńców, a jeszcze tyle kart pozostaje nieodsłoniętych…

Czy planujecie pojawić się na pierwszej gali wrestlingu od Prime Time Wrestling?