Nick Aldis o kontrakcie z NWA, Ric Flair ma nadzieję, że zobaczy wielką, pożegnalną walkę Triple H, SPOILER: Pierwsze gwiazdy RAW zapowiedziały swój udział w Royal Rumble Matchu!

» Mistrz świata wagi ciężkiej NWA Nick Aldis zostaje w organizacji. Aldis niedawno pojawił się w podcastie Konnana „Keepin ‘It 100” i ujawnił, że szef NWA Billy Corgan wybrał opcję w kontrakcie Aldisa, aby zatrzymać go w federacji przynajmniej przez rok.

Billy [Corgan] wybrał moją opcję z NWA, więc… Tak jak powiedziałem, miałem opcję na moim kontrakcie i Billy wybrał ją i jak powiedziałem, nie otworzyłbym żadnych dyskusji z nikim bez rozmowy z – To jest „Keepin it 100”, po prostu obchodzi mnie ten papier. To wszystko i Billy był bardzo lojalny wobec mnie, a ja wobec niego i naprawdę wierzę w to, co robimy z tym produktem i nie odejdę od tego, ponieważ nawet nie zarysowaliśmy powierzchni tego, co moglibyśmy osiągnąć.

Aldis podał również datę powrotu NWA Power. Program był zawieszony od początku tego roku z powodu pandemii COVID-19. Aldis zwrócił uwagę, że NWA Power, flagowy program federacji, powróci w 2021 roku.

Rzeczywistość jest taka, że Primetime Live nie jest produktem NWA. Power NWA, to nasz okręt flagowy. Stary, to wróci w 2021 roku.

Talenty NWA były prezentowane w programach United Wrestling Network (UWN) Primetime Live, ale niedawno ogłosili, że mają również przerwę do 2021 roku. Aldis wyjaśnił, że Primetime Live nie jest produktem NWA. Komentarze Aldisa pojawiły się po tym, jak Serena Deeb, mistrzyni świata kobiet w NWA, stwierdziła na początku tego miesiąca, że NWA „prawdopodobnie” ponownie zacznie się nagrywać na początku 2021 roku, być może już w styczniu.

» Triple H w tym roku opuścił pierwszą WrestleManię od 2007 roku, ale według Rica Flaira, HHH wciąż może stoczyć kilka niesamowitych walk. W niedawnym wywiadzie dla WWE UK w celu promowania przyszłotygodniowej RAW Legends Night, Flair omówił możliwą emeryturę Triple w przyszłości i dlaczego The Game zasługuje na huczne pożegnanie z WWE Universe.

Naprawdę mam nadzieję, że zobaczę go w wielkiej walce pożegnalnej, jeśli w przyszłości zdecyduje się przejść na emeryturę. Zasługuje na wszystko i uznanie, jakie się z tym wiąże.
Jest przykładem „Legendy” bardziej niż ktokolwiek inny, ponieważ jest nie tylko znakomitym performerem, studiował biznes, jest też historykiem. Prawdopodobnie wie o biznesie więcej niż ja a ja przecież jestem w nim 30 lat dłużej niż on. On [Triple H] wszedł w to ze świadomością, że nie widziałem nikogo w jego wieku, z którym wszedłby do biznesu. Każdego dnia szanował i fajnie było zobaczyć kogoś, kto po prostu kochał być na ringu i kochał ten biznes. Stał się świetnym pracownikiem i również zabrał to ze sobą i stał się skomplikowaną częścią firmy.
Osiągnął to wszystko dzięki swoim wysiłkom i wspiął się na miejsce, w którym nie tylko był świetnym pracownikiem, ale także pomógł wpłynąć na firmę poprzez rozwój NXT. Pomaganie młodym chłopakom w tworzeniu main rosteru i codziennej pracy z ludźmi.
Poza tym jest jednym z moich dwóch lub trzech najlepszych przyjaciół. Właśnie widziałem go na RAW i TLC i miło z nim porozmawiałem. W zasadzie żyje według harmonogramu, który robiliśmy za dawnych czasów. Nie miałby tego w żaden inny sposób. On niczego nie przegapi i zawsze chce widzieć, jak firma się rozwija.

» Pierwsze dwie gwiazdy RAW ogłosiły swój udział w styczniowym Royal Rumble Matchu. Na wieczornym RAW, mistrz Stanów Zjednoczonych Bobby Lashley zakomunikował, że weźmie udział w elektryzującej walce. Mówi się również, że Lashley będzie bronił tytułu Stanów Zjednoczonych podczas The Rumble, być może przeciwko Riddle’owi lub w Triple Threat z Jeffem Hardym. Nie wiadomo, czy ta walka odbędzie się podczas PPV, czy w nadchodzącym odcinku RAW. W kobiecym Royal Rumble matchu swój udział potwierdziła Nia Jax. Jej tag-team partnerka, Shayna Baszler również powiedziała, że weźmie udział w RR, ale WWE jeszcze tego nie potwierdziło. Jak na razie, tylko jedna gwiazda SmackDown jest oficjalnie zapowiedziana jako uczestnik RR matchu, a jest nią Daniel Bryan. Prawdopodobnie WWE zapowie więcej gwiazd podczas noworocznego odcinka niebieskiej tygodniówki. WWE Royal Rumble 2021 zostanie wyemitowany 31 stycznia z The ThunderDome na Tropicana Field w Sankt Petersburgu na Florydzie.