Arkadiusz Pawłowski: Chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie

Arkadiusz Pawłowski: Chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie – Kilka słów o Prime Time Wrestling

Kilka dni temu internet zapłonął, ponieważ pojawiła się wiadomość o rozpoczęciu działalności trzeciej profesjonalnej federacji wrestlingowej w Polsce. Mowa tutaj o Prime Time Wrestling, której założycielami są Arkadiusz Pan Pawłowski (człowiek orkiestra, konferansjer, komentator, muzyk) oraz Marcin Rzeźniczek.

Zastanawiacie się czym jest Prime Time Wrestling?

– Prime Time Wrestling (PTW) to rewolucyjny projekt, który angażuje widza w niesamowite show jakim jest pro wrestling. Na oczach publiczności rozgrywają się efektowne pojedynki barwnych postaci przepełnione karkołomnymi akrobacjami i niesamowitymi zwrotami akcji, a wszystko to tworzy nietuzinkową fabułę rodem z najlepszych filmów sensacyjnych.

Czy możesz zaangażować się w projekt “Prime Time Wrestling”?

– Każdy, kto chce być częścią rewolucyjnego projektu ma możliwość aplikowania na “wybrane stanowisko” po przez wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się na oficjalnej stronie federacji wrestlingowej primetimewrestling.pl.

Jeżeli chcesz zostać zawodnikiem/zawodniczką, menedżerem, sędzią, konferansjerem, reporterem lub komentatorem! Nie zwlekaj i zgłoś się do PTW! 

Widzisz potencjał w pro wrestlingu i chcesz wejść w projekt jako sponsor, inwestor lub w innej roli zakulisowej? A może masz rewelacyjny pomysł, którym chciałbyś się podzielić? Zachęcamy do kontaktu.

Poniżej prezentujemy trailer zapowiadający rewolucję, której jesteśmy świadkami. Z materiału wynika, iż wkrótce poznamy nowe osobowości, jakie będą miały wpływ na rozwój wrestlingu w Polsce.

Redaktor naszej strony Mateusz Polak przeprowadził krótką rozmowę z osobą odpowiedzialną za projekt Prime Time Wrestling, Arkiem Pawłowskim.

Mateusz: Co skłoniło Cię do podjęcia takiej, a nie innej inwestycji tworząc rewolucyjny projekt Prime Time Wrestling?

Arkadiusz: Myślę, że nikogo to nie zdziwi – miłość do pro wrestlingu, pasja i poczucie misji 🙂 Fani naszej ukochanej rozrywki od zawsze byli spragnieni wrestlingu na najwyższym poziomie i Prime Time Wrestling ma to pragnienie zaspokoić.

ZOBACZ TAKŻE >>> Chcą stworzyć w Polsce wielki wrestling!

Rozumiem, że federacja Prime Time Wrestling została stworzona, aby dostarczyć rozrywkę na najwyższym poziomie. Czy fani wrestlingu w Polsce mogą zaangażować się w projekt PTW? Jeżeli tak to, co powinni zrobić?

Jak najbardziej! Projekt Prime Time Wrestling jest otwarty na fanów 🙂 Jeśli chcesz dołączyć wbijaj na stronę www.primetimewrestling.pl i wyślij zgłoszenie. A jeśli chcesz wspierać federację niekoniecznie będąc jej częścią wpadaj na organizowane wydarzenia, udostępniaj posty na social mediach i kupuj merch! 🙂

Z pewnością jest to doskonała informacja dla fanów wrestlingu. Nie od dziś wiadomo, że wielu próbowało, niestety jak dotąd nikomu się nie udało “odpowiednio” wypromować wrestling w Polsce. Dlaczego w przypadku Prime Time Wrestling będzie inaczej? Co znajdziemy w nowo powstałej federacji, czego nie ma w konkurencji?

Po raz pierwszy w historii naszego kraju mamy do czynienia z połączeniem osób posiadających wiedzę merytoryczną jak i realizacyjno-multimedialną by stworzyć widowisko na najwyższym poziomie. Nie zamierzamy składać obietnic i rzucać wielkich deklaracji – chcemy sprawić, by produkt mówił sam za siebie i sam się obronił.

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie życzę powodzenia oraz mam nadzieję, że jako MyWrestling również dołożymy cegiełkę do rozwoju Prime Time Wrestling oraz wrestlingu w Polsce.