Bayley opowiada o swoim smutku po zwolnieniu Tylera Breeze’a, Chris Masters wspomina incydent z Hardcore Hollym

» WWE Women Bayley udzieliła wywiadu dla Metro UK, w którym wypowiedziała się na temat ostatnich zwolnień, jakie miały miejsce w firmie wrestlingowej.

Po pierwsze dajemy Ci nasz czas. Tyler Breeze pomagał nie tylko mi, ale Evie Marie oraz wielu innym dziewczynom. Mocno wpłynął na rozwój Sashy – powiedziała o dodatkowych sesjach treningowych. Wszyscy uczyliśmy się tyle samo, ale my chciałyśmy więcej. Zapytałyśmy więc Breeze’a, czy mógłby obejrzeć nasze pojedynki. Niezależnie od tego, czy wiedziałyśmy co musimy poprawić, a czego nie. On to wiedział i nam pomagał. Tyler nauczył mnie sprzedawać kontuzje oraz wchodzić w odpowiednią interakcję z fanami. Byłam w jego szkole i widziałam tych wszystkich uczniów, którzy dobrze się bawią i uczą. To tylko pokazuje, jak świetną osobą jest Tyler. To dobry i przezabawny facet, który uwielbia wrestling i ciężko pracuje. Pracowaliśmy ze sobą, a on mnie stale pchał do przodu. Tak wiele mu zawdzięczam.

 

» NWA National Heavyweight Champion Chris Adonis znany jako Chris Masters rozmawiał z Alistairem McGeorgem. W trakcie wywiadu utytułowany wrestler wspomniał o incydencie z Bobem Hollym, jaki miał miejsce podczas pobytu w WWE.

Bob Holly od samego początku był wrogo nastawiony do mojej osoby, ale to zupełnie inna historia. Skończyło się na tym, że przegapiłem moje pierwsze nagranie telewizyjne w Ohio Valley Wrestling. Pamiętam, że nadszedł moment, kiedy ruszyłem z ekipą OVW na SmackDown. Chcieliśmy zobaczyć wszystkie talenty pracujące na SmackDown i dowiedzieć się, co jak funkcjonuje. Kiedy przybyłem na zaplecze to przywitałem się z wszystkimi, z którymi miałem kontakt. Przechodziłem przez szatnię, ale zauważyłem, że Bob stoi obok mojej torby. Poszedłem po torbę, a Bob wrogo spoglądał w moim kierunku i powiedział kilka złych słów na mój temat. Myślał, że unikałem go lub nie okazywałem mu szacunku…. Kiedy naprawdę nic takiego nie miało miejsca.