Dave Prazak oficjalnie w MLW – odpowiedzialny za kobiecą dywizję, Dlaczego Chris Sabin nie dołączył do WWE?

» W lipcu 2019 roku były TNA World Heavyweight Champion Chris Sabin pojawił się w WWE Performance Center jako gościnny trener. Doświadczony wrestler udzielił wywiadu dla Metro, w którym wypowiedział się na temat współpracy z WWE PC oraz WWE.

To była jedyna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem z nimi – nigdy nie miałem dark matchu oraz tryoutu. Latem 2019 roku pojawiłem się jako trener w Performance Center. Byłem tam przez tydzień, zobaczyłem obiekt oraz co i jak funkcjonuje. To było dla mnie niesamowite i fajne doświadczenie. Niczego mi nie zaoferowali, nawet nie byli zainteresowani utrzymaniem kontaktu czy cokolwiek. Więc skończyło się na tym, że wróciłem do Impact Wrestling.

Powodem, dla którego chciałem iść do WWE był pozytywny wpływ na życie fanów profesjonalnego wrestlingu. W momencie kiedy chciałem znaleźć się w WWE chodziła mi myśl po głowie, że mogę się tam nie dostać. Ja kocham wrestling i nie zamierzałem się poddawać. Zdałem sobie sprawę, że mogę robić to co kocham na najwyższym poziomie nie będąc częścią WWE. Tak oto jestem już 21 lat w branży. Nie zamierzam rozpaczać, ponieważ nie spełniłem swojego jednego marzenia.

Już 17 lipca na Impact Slammiversary rywalem Chrisa Sabina będzie Moose. Wspomniane wydarzenie odbędzie się w Nashville.

» Federacja Major Wrestling League poinformowała o zatrudnieniu Dave’a Prazaka, który będzie odpowiedzialny za kobiecą dywizję.

Major League Wrestling ma przyjemność ogłosić, że Prazak dołączył do wrestlingowej operacji. Prazak jest uznawany za jednego z najlepszych twórców kobiecego pro-wrestlingu, a teraz skupi się na promocji dywizji MLW.

W trakcie mojej dwudziestopięcioletniej pracy w branży wrestlingowej miałem okazję pracować na wielu stanowiskach dla wielu firm. To właśnie odpowiednia mieszanka różnych elementów sprawia, że jestem podekscytowany faktem dołączenia do zespołu Major League Wrestling. Podobał mi się sposób, w jaki MLW prezentowało swój produkt fanom na całym świecie. Nie mogę się doczekać momentu, w którym wniosę swój wkład w firmę. Cenię sobie możliwość niesienia pomocy niektórym zasłużonym sportowcom SHIMMER po przez wejście do MLW. Odpowiednio duża ilość kobiet na wydarzenia MLW tylko uatrakcyjni rozrywkę, jaką serwuje produkt MLW.

W listopadzie 2005 roku Prazak założył federację SHIMMER Women’s Wrestling, a także odnosił sukcesy jako menedżer i komentator. W branży wrestlingowej postrzegany jest jako osoba mająca kluczowy wpływ na rozwój kobiecego wrestlingu.